Hunt: Showdown’a Yeni Bir Oyun Modu Ekleniyor

Hunt: Showdown’a Yeni Bir Oyun Modu Ekleniyor

PAYLAŞ
Hunt: Showdown’a Yeni Bir Oyun Modu Ekleniyor
Hunt: Showdown’a Yeni Bir Oyun Modu Ekleniyor

Hunt: Showdown’a Yeni Bir Oyun Modu Ekleniyor! Crytek’in erken erişimdeki ses getiren yeni oyunu Hunt: Showdown için yeni bir güncelleme yayınlandı. 4.0 adı verilen güncelleme ile birlikte, oyuna yeni içerikler, geliştirmeler ve yepyeni bir oyun modu da ekleniyor. Ayrıca yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte, Hunt: Showdown, 13 Aralık 21:00 ile 19 Aralık 21:00 tarihleri arasında Steam üzerinde %25 indirimde olacak.

Güncelleme 4.0’ın en büyük yeniliği, oyunculara daha kısa süreli ve daha farklı bir oynanış tarzına sahip bir oyun sunmak için tasarlanan Tez Av modu oluyor. Tez Av modunda 10 solo oyuncu, enerji kaynağını bulup etkinleştirmek için zamana karşı yarışıyor; kazanan oyuncu avcısını kurtarıyor ve verilecek ödülün sahibi oluyor. Yeni Tez Av videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca güncelleme ile birlikte Hunt: Showdown oyuncularını, iki harita için de hata düzeltmelerinden ufak görsel düzenlemelere kadar birçok geliştirme ile topluluğun popüler isteklerinden biri olan günlük ve haftalık mücadeleler de bekliyor. Silahlar bölümünde ise, Güncelleme 4.0’daki oynanış değişiklikleri, daha tutarlı ve akıcı bir oyun fikriyle silahları kullanma hislerini birbirine yakınlaştırma etrafında yoğunlaşıyor. Aynı zamanda oyunun ses dosyaları da birçok geliştiricinin katkısıyla iyileştirilip, oyunda bu alanda bulunan birçok hata da düzeltiliyor.

Hunt: Showdown, oyuncuların geri bildirimleri ile sık sık güncellenmeye devam edecek.

Bir Cevap Yazın