UE Boom Kablosuz Hoparlör Özellikleri

UE Boom Kablosuz Hoparlör Özellikleri

PAYLAŞ

Sevgililer Günü’nde sevgilisine farklı bir hediye almak isteyenler Ultimate Ears hoparlörü ile sevgilerini, aşklarının ritmini ve seslerini haykırabilir.

Dijital müziği tek başına bir deneyim olmaktan çıkararak, kolayca paylaşılan sosyal bir platforma dönüştüren ve sevilen müziği istenilen her yerde dinlemeyi sağlayan dünyanın ilk sosyal müzik çaları UE BOOM ile  sevgilinize aşkınızı ister kendi sesinizle ister en sevdiğiniz şarkıyla duyurabilirsiniz. UE BOOM ile sesin mükemmel kontrolünü sevgilinize hediye edebilirsiniz.

Müzik dinleme standartlarına yeni bir boyut getiren UE BOOM, ayrıcalıklı özellikleriyle dünyanın kablosuz ilk sosyal müzik çaları. Pil ile çalışan ve 360 derece ses sunan ilk stereo hoparlör olan UE BOOM, 15 saatlik şarj edilebilir pil özelliğine sahip. Çok yönlü kullanım özelliği sunan özel tasarımı, su ve lekelere karşı dayanıklı akustik yüzeyi ile UE BOOM, istenen her yerde müzik keyfini yaşamaya yardımcı oluyor. İki ayrı UE BOOM cihazını, iOS™ ve  Android™’lerde yer alan UE BOOM uygulamasıyla birbirine bağlayarak, stereo’dan stereo’ya ya da geleneksel sol/sağ stereo modunda kullanma imkanı da sağlıyor.

 

Ultimate Ears Hoparlörün Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: 599 TL (KDV dahil)

PAYLAŞ
Önceki makaleZor Şartlar Altında Fotoğraf Çekmek İçin Pentax K3
Sonraki makaleiOS 7.1 Şubat Ayında Yayınlanıyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK