Windows 8.1 satışa çıktı.

Windows 8.1 satışa çıktı.

PAYLAŞ

Başlat butonu geri dönüyor! Merakla beklenilen Windows 8.1 sürümünde en çok kafaları karıştıran soru başlat butonunun geri dönüp dönmemesi…windows 8.1

Microsoft, bilgisayar kullanıcıları tarafından beklenen ilgiyi göremeyen Windows 8’in yaklaşık bir yıl sonrasında, Windows 8.1’i sundu. İşletim sisteminin güncellenen versiyonunda, bir önceki sürümden şikayetçi olanları tatmin edecek değişimler vaat ediliyor. Windows 8.1’e yakın çekim Stratejik Planlama ve Operasyon Yöneticisi Hamza Şamlıoğlu, yeni işletim sisteminin özelliklerine değindi.

2013 Perşembe Yazılım devi Microsoft, tablet-dizüstü bilgisayarlar başta olmak üzere dünyanın en yaygın masa üstü işletim sistemi olmasını umduğu Windows 8’in yeni sürümünü sundu.windows 8.1Windows 8.1, PC satışlarının sürekli azaldığı günlerde Microsoft’un başarısı için oldukça kritik bir ürün olarak beliriyor. Microsoft, ABD’deki Windows Store’lara sunulan işletim sistemi paketinin, 24 saat içinde dünya genelindeki mağazalarında da satışa çıkacağını açıkladıç Arka planında daha fazla renk bulunduran Windows 8.1, bir önceki versiyonuna kıyasla kullanıcılarına daha fazla şahsi ayar yapma imkanı sunacak. İşletim sisteminin arayüzündeki en büyük değişim şüphezi ‘Başlat’ butonunun geri dönmesi.

Bir Cevap Yazın