Epson L550 Yazıcı İnceleme

Epson L550 Yazıcı İnceleme

PAYLAŞ

Test merkezimizin konuğu Epson L550 oluyor. Cihaz Epson’ın mürekkep püskürtmeli yazıcılar sınıfında yer alıyor. Ev ve ofis içi kullanımlar için uygun olan L550 minimum yer kaplarken maksimum iş yapan başarılı bir model.


Epson L550
dakikada 15 sayfa renkli, 33 sayfa ise siyah-beyaz baskı alabiliyor. Bu verilen rakamlar elbette basit ve taslak ayarlarında alınmış baskı kalitesi için geçerli. Eğer yüksek kalitede baskı alıyorsanız dakikada 9 sayfa siyah beyaz, 4.5-5 sayfa renkli baskı alabiliyorsunuz. Cihazda çoklu kopyalama fonksiyonu yer alıyor hiçbir yazılıma gerek duymadan tarama bölümüne koyduğunuz sayfayı tek tuşla 99 adet kopyasını alabiliyorsunuz. 100 sayfa kağıt hazne kapasitesi bulunuyor. Epson L550 modelinin son derece tasarruflu olduğunu hatırlatalım.  Yaklaşık 6000 adet renkli baskı alabilen cihaz 4000-4500 adet arası siyah beyaz baskı alabiliyor. Bu baskı oranlarının ev ve ofis kullanımları için son derece iyi olduğunu hatırlatalım.L550_550x310

Epson L550’i ofis veya ev ağınıza bağlamak oldukça kolay, cihazı modem veya network dağıtıcısına Ethernet yoluyla bağladıktan sonra kullanmak istediğiniz bilgisayara kutu içerisinden çıkan kurulum CD’sini yüklemeniz yeterli. L550’i tablet veya akıllı telefonlarınızı kullanarak baskı almak istediğinizde ise Epson iPrint uygulamasını yüklemeniz yeterli.

6.2 KG ağırlığındaki Epson L550 kompakt yapısı ve kolay kullanım, kurulum özellikleriyle dikkat çeken başarılı bir yazıcı. Cihazın üzerinde yer alan hat girişine data hattınıza bağladığınızda L550 nin fax özelliğinden de faydalanabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK