Spotify Aile Paketi Kapsamı Genişletildi

Spotify Aile Paketi Kapsamı Genişletildi

PAYLAŞ

Spotify, Aile Paketi aboneliğinin ücertini aylık 14.99 TL’e çekti. Toplam altı kişi tarafından kullanılabilen Spotify Premium hesap 6 kişilik ailenin kullanabileceği şekilde genişletildi.

Yeni Spotify Aile Paketi kapsamında artık bir ailede toplam altı kişinin ayda 15 TL ücretle sınırsız müzik keyfi yaşayabileceğini duyurdu. Aile Paketiyle üyeler ayrı hesaplarla; müzik listeleri, kişisel müzik önerileri ve offline müzik dinleme özellikleri gibi Premium hesabın sunduğu tüm avantajlardan bundan böyle daha düşük bir fiyatlandırma ile yararlanabilecek.

Spotify Aile Paketi üyeliğinden faydalanan aboneler de bir sonraki ödeme gününden itibaren geçerli olmak üzere yeni ücretlendirmeye tâbi tutulacak ve aynı pakete daha fazla aile üyesi ekleme fırsatına sahip olacak. Spotify1

Bir aile içinde tek bir kişiye faturalandırılan ve altı kişiyi kapsayan Spotify Aile Paketi ile kullanıcılar birinci sınıf müzik dinleme deneyiminin yanı sıra 30 milyondan fazla şarkıya daha düşük bir ücretle erişebilecek.

Spotify Aile Paketi Özellikleri:

– Ayrı hesaplar: Spotify Aile Paketi kapsamında her aile ferdinin kendi ayrı hesabı, müzik listeleri, kayıtlı müzikleri ve kişisel önerileri oluyor.

– Herkese Premium hesap: Aile Paketi içinde yer alan herkes Spotify Premium özelliklerinden yararlanıyor. 30 milyondan fazla şarkıyı offline olarak dinleyebilir, istediğiniz yerde ve zamanda, herhangi bir cihazla dilediğiniz şarkıyı dinleyebilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama ya da reklam yer almıyor.