Asus N Serisi Dizüstüler Masaüstü PC’lere Rakip Oluyor

Asus N Serisi Dizüstüler Masaüstü PC’lere Rakip Oluyor

PAYLAŞ

Asus N serisi yeni dizüstü bilgisayarlar, üst seviye masaüstü bilgisayarların gücünü taşınabilir hale getirerek kullanıcılara diledikleri her yerde eğlence imkanı sunuyor.

ASUS, N serisi dizüstü bilgisayarlarının yeni modelleri 15.6-inç N552 ve 17.3-inç N752 dizüstü bilgisayarlarını duyurdu. 6. nesil dört çekirdekli Intel Core i7 işlemci ve oyunlar için geliştirilmiş NVIDIA GTX ekran kartı serisinden güç alan bu yeni modeller eğlence odaklı bilgisayar ailesinin en güçlü üyeleri olarak öne çıkıyor.

Yeni modellerde, devrimsel nitelikteki Type-C port bağlantıya sahip 10Gbit/s SuperSpeed USB (USB 3.1 Gen 2), DDR4 RAM ve ultra hızlı PCIe 3.0 x4 SSD depolama gibi teknolojinin en son yenilikleri kullanıldı. Geniş gamlı IPS ekranlar, 4K/UHD (3840×2160) çözünürlüğüne kadar detaylı ve doğru renklerde şaşırtıcı görüntü kalitesi sunuyor.

Her iki modelde olağanüstü ses kalitesi için ICEpower teknolojisini de içeren ASUS SonicMaster ses sistemi yer alıyor. Alüminyum kasası ile kolay açılabilir bir tasarıma da sahip olan N552 ve N752 sofistike olduğu kadar pratik bir kullanım imkanı da sunuyor. Tasarımdaki detaylar ile kullanıcılar bu dizüstü bilgisayarlar sayesinde kalabalıklar arasından sıyrılabiliyor. ASUS-N552_2

Eşsiz performans

N552 ve N752 bilgisayarlarda kullanılan her bir bileşen üstün performans için seçildi. Yüksek performanslı 6. nesil dört çekirdekli Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 960M ekran kartı ve Windows 10 işletim sistemine sahip dizüstü bilgisayarlar, masaüstü seviyesindeki performansı dizüstüne getiriyor. Maksimum tepki performansı için ultra hıza sahip 512GB’ta varan PCIe x4 1500MB/s SSD depolama 16GB DDR4 RAM ile bir araya getirildi.

Sürükleyici 4K/UHD görüntüler

ASUS N552 ve N752, standart Full HD görüntülere kıyasla dört kattan daha fazla piksel barındıran 4K/UHD (3840 x 2160) IPS ekran seçeneği ile geliyor. 282ppi piksel yoğunluğu ile 4K/UHD ekran, oldukça net ve keskin sürükleyici görüntüler sunuyor. Böylece fotoğraflar, videolar ve hatta en küçük yazılar dahi hiç olmadığı kadar keskin görünüyor. IPS teknolojisi ise 178 dereceye varan geniş açıyla bakıldığında dahi ekranda renk solgunluğunun ve düşük kontrastın oluşmasının önüne geçiyor.  ASUS_N552

 

Asus 15.6-inç ve 17.3-inç seçenekleri ile gelen N serisi dizüstü bilgisayarlar, üst seviye masaüstü PC’lerin yerini alan taşınabilir mükemmel cihazlar olarak öne çakarak kullanıcılara diledikleri her yerde eğlence imkanı sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK