Battlefield 1, dünya ile aynı anda Playstore’a geliyor

Battlefield 1, dünya ile aynı anda Playstore’a geliyor

PAYLAŞ

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, tüm dünyada merakla beklenen Battlefield 1 oyununu 21 Ekim Cuma günü Türkiye’deki oyunseverler ile buluşturuyor.

Türkçe metin ve altyazı desteğiyle sunulacak olan Battlefield 1, 1. Dünya Savaşı’ndaki birçok cepheyi içeriyor. Oyun tutkunları Battlefield 1’e Türk Telekom faturalarına ek olarak taksitli ödeme ve sınırsız adil kullanım kotası avantajı ile sahip olabilecek.

Orijinal, sürükleyici konuları, yüksek oyun kalitesi, dinamik oyun yapısı ve sinematik görsel özellikleri ile büyük bir merakla beklenen Battlefield 1, 21 Ekim Cuma günü Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor. Ekim sonuna kadar Türk Telekom evde internet faturasıyla oyunu satın alan Türk Telekom aboneleri, Kasım ayı boyunca sınırsız adil kullanım kotası avantajından da faydalanabilecek. battlefield_1

Battlefield 1 Türkçe Seslendirme

Electronic Arts (EA) tarafından geliştirilen ve dünyanın en beğenilen FPS serilerinden biri olan Battlefield serisinin en yeni oyunu olan Battlefield 1, Türkçe metin ve altyazı desteği ile sunuluyor. Oyunseverleri 1. Dünya Savaşı atmosferine götüren ve bu savaşta geçen birçok cepheyi içeren Battlefield 1’de oyuncular piyade olarak ya da tank, motosiklet, uçak ve savaş gemilerini kullanarak Afrika, Ortadoğu ve Avrupa’da birçok bölgede çarpışmalara katılabiliyor. Türkçe metin desteği ile sunulan oyunda Osmanlı Ordusu Çanakkale Savaşı’nda Türkçe seslendirme özelliğiyle yer alıyor.