BlackBerry 10’da WhatsApp ile Sesli Görüşme Özelliğine Kavuştu

BlackBerry 10’da WhatsApp ile Sesli Görüşme Özelliğine Kavuştu

PAYLAŞ

Android ve iOS’tan sonra, BlackBerry 10 platformu da WhatsApp’ın yeni Sesli Görüşme özelliğine kavuştu!

Anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp‘ın önce Android ardından iOS platformuna hizmet vermeye başlayan sesli arama özelliği BlackBerry 10 kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Daha önce BlackBerry 10 platformlarında beta olarak kullanılabilen özellik artık kararlı sürüm olarak indirilebilir durumda.

blackberry-whatsapp

 

WhatsApp’ın en son güncel sürümü olarak 2.12.1.2, sürümü sesli arama özelliği ve birkaç yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Arkadaşlarınızla ücretsiz VoIP görüşmeleri yapabildiğiniz uygulamada mesajlar, sohbetler ve kişiler arasında hızla arama yapmanız artık mümkün

Yenilikler arasında size gönderilen resim, ses ve videoları yıl ve aylara göre alt klasörlerde saklayabilme, sohbet ettiğiniz ancak rehberinizde olmayan kişilerin bilgilerini kişi listesine kaydedebilme, WhatsApp‘tan gelen çağrılar için özel zil tonları atayabilme ve fazlası var. Skype ve Viber tarzı Vo-Ip hizmeti sunan özelliği sayesinde kullanıcılar, WhasApp‘ı kullanarak ülke sınırlaması olmaksızın internet bağlantısı üzerinden sesli görüşme yapabiliyor.