Canon, Tasarruf Rekortmeni G Serisi Yazıcılarını Satışa Sundu!

Canon, Tasarruf Rekortmeni G Serisi Yazıcılarını Satışa Sundu!

PAYLAŞ

Yeni Canon yazıcılar; PIXMA G1400, PIXMA G2400 ve PIXMA G3400 tek mürekkep şişesi setiyle 7000 renkli ve 6000 siyah baskı alabiliyor.

Canon G Serisi lansmanında konuşan Canon Eurasia Satış ve Pazarlama Direktörü Saygın Süzen şunları söylüyor: “G Serisi yazıcılar, baskı başı maliyetini neredeyse sıfıra indirmek üzere tasarlandı. İlk alımda içinden çıkan mürekkep şişeleri ile 6000 sayfa siyah ve 7000 sayfa renkli hatta tercihe göre bir siyah kartuş daha eklenen alternatifinde 12000 sayfa siyah ve 7000 sayfa renkli baskı alınabiliyor. Bu oldukça yüksek bir adet.”

Tüketici yazıcılarda WiFi arıyor

canon-2

 

İnternet yoluyla baskı alınabilmesi için PIXMA G3400 modelinde Wi-Fi bağlantısı işlevi bulunuyor. Canon’un yeni PRINT uygulamasıyla tam uyumlu olan model ile kablo kullanılmadan bilgisayarın yanı sıra akıllı telefonlar veya tabletlerden de kablosuz baskı alınabiliyor. Bulut tabanlı baskı özelliği sayesinde dünyanın her yerine belge veya fotoğraf gönderebilir ve Instagram, Google Drive, Facebook, Dropbox ve Flickr dahil popüler hizmetlerden uzaktan baskı da alabilirsiniz.

Yeni yazıcıların hepsi kartlar, elişleri ve güzel sanatlar çalışmaları dahil kişiselleştirdiğiniz çeşitli eserleri yazdırmanıza yardımcı olan Creative Park’ın da aralarında bulunduğu farklı uygulama seçeneklerini içeren Canon’un My Image Garden yazılımı ile birlikte teslim ediliyor.