Dünyanın En Küçük 13 inç Dizüstü Bilgisayarı Dell XPS 13 Yenilendi

Dünyanın En Küçük 13 inç Dizüstü Bilgisayarı Dell XPS 13 Yenilendi

PAYLAŞ

Neredeyse çerçevesiz ekrana sahip Dell XPS 13, 6. nesil Intel işlemcisiyle Windows 10 deneyimini Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Dell, 2015 yılına damga vuran XPS 13’ün yenilenen modeliyle Türkiye’deki kullanıcılarla buluştuğunu duyurdu. 11 inç boyutundaki bir dizüstü bilgisayarın kasasına yerleştirilen dünyanın en küçük 13 inç ekrana sahip dizüstü bilgisayarı XPS 13, geliştirilmiş işlemci ve pil performansıyla raflardaki yerini aldı.dell_xps-13

Karbon fiber ve işlenmiş alüminyum gibi hafif ve güçlü materyallerden oluşan XPS 13, Corning Gorilla Glass NBT ekran seçeneği ile eşsiz tasarımını dayanıklılık ile birleştiriyor. En iyi yönetilebilirlik özellikleri sunan XPS ailesinin en özel üyelerinden biri olan XPS 13, sınıfının en iyi güvenlik özelliklerini sunuyor. Tüm XPS ailesi geri dönüşüme uygun paketleme ve bileşenlerle ile kullanıcılarla buluşuyor.

Ödüllü XPS 13, Intel Core 6. Nesil işlemci ve ekran kartının yanı sıra 1 TB’a kadar çıkan SSD depolama ve 16 GB’a kadar çıkan RAM ile üstün performans sunuyor. XPS 13’ün oldukça beğenilen yapısı, yeni seride de muhafaza edilirken, 18 saati aşan pil ömrü ve QHD+ görüntü kalitesi tüketicileri cezbediyor.

Dell XPS 13, 3999 TL’den başlayan fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

BİR CEVAP BIRAK