Football Manager Hayranlarına Müjde

Football Manager Hayranlarına Müjde

PAYLAŞ

Pek çok oyunseverin buluşma noktası haline gelen Voidu, bu kez de futbol bilgisine güvenen oyuncuların yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza atıyor.

Menajerlik simülasyonu denince akla gelen ilk oyun Football Manager’ın 2016 sürümü ön siparişe özel çok cazip bir fiyatla şimdi Voidu’da.

Ön siparişle Football Manager 2016’sını şimdiden alan Voidu kullanıcıları, Football Manager 201dijital sürümüne ek olarak yakın zamanda başlayacak olan Beta sürecine katılma hakkı da elde edecek. Oyuncular Beta sürecinde başladıkları kariyerlerine, tam sürüme geçtiklerinde de devam edebilecekler. Football Manager 2016’nın yayınlanma tarihi ise 13 Kasım 2015 olarak açıklandı. fm

Ön sipariş fırsatını değerlendiren oyuncuları bekleyen sürprizlerden biri de yıllar içinde efsaneleşen serinin nasıl ortaya çıktığını ve dünyayı nasıl etkilediğini anlatan An Alternative Reality: The Football Manager Documentary adlı belgesel olacak. Oyunu geliştiren ekibin ve oyunun ünlü hayranlarından bazılarının yer aldığı belgesel ön siparişle birlikte oyuncuların Steam hesaplarına eklenecek.

En iyi haberse en sonda geliyor. Bütün bu artılara ek olarak Football Manager 2016 oyununu Voidu üzerinden alan oyunseverleri güzel de bir indirim bekliyor. Voidu üyeleri Football Manager 2016’yı ön siparişe özel fiyatla %15 indirimle 85 TL’ye satın alabilecekler.