Genç Yıldızlar, Başarılı Dizi Oyuncuları

Genç Yıldızlar, Başarılı Dizi Oyuncuları

PAYLAŞ

Onlar genç yaşta çok başarılı performans sergileyen yetenekli genç oyuncular.. Bazıları şu an çok populer, bazılarının kıymeti yeterince bilinmiyor.

 En yetenekli 5 oyuncu. Hande Doğandemir, Selen Seyven, Berk Cankat, Seçkin Özdemir ve Kaan Urgancıoğlu.. !
738172_10151347959135186_1413204974_o

Selen Seyven.
Selen Seyven
hem dramanın hem de komedinin aranan yüzü. Hem beyaz perde de hem de dizilerde çok başarılı performans sergileyen yetenekli bir genç. Onu en çok Genco dizisi ile tanıyoruz.. Masum ve azimli bir genç, mimiklerini ve jestlerini yerinde ve iyi kullanan bir genç. Selen Seyven’in tercihlerini çok beğeniyorum ve takdir ediyorum. Sırf ünlü olmak için basit dizileri tercih etmedi, sağlam hikaye,sağlam oyuncularla aynı dizilerle rol aldı. Hep drama da izlediğim Seyven son olarak Avrupa Avrupa ‘da rol aldı. Çok beğendim, çok iyi oynamıştı. Enerjisi müthiş, yeteneği takdir edilesi biri. Özel hayatı hep gündemde oldu, işte magazincilerin en büyük sorunu. Başarılı oyunculuk bir yana hep gündeme getirdikleri çok az kisiyi ilglendiren özel hayatlar. Selen Seyven akıllı,azimli ve sorumluluk sahibi bir genç. Çok konuşulmayan dizilerde rol aldığı için yeterince ünlü olmadı, yeterince kıymeti bilinmedi. Ama kesinlikle ekrana çok yakışan,çok yetenekli bir oyuncu.

1604596_732886813395886_1166325162_n

Hande Doğandemir
Hande Doğandemir
ile ilgili hep yazdım, çok yazdım, ama az yazdım. Izleyiciler daha çok onu Sen De Gitme dizisi ile tanıdı. Çok önemli ve kabiliyetli oyunculardan oluşan bir kadro, ve hem etkileyici hem de anlamlı senaryoya sahip bir diziydi. Hande’nin performansı gayet iyiydi. Aslında o dizide Hande için bir ders ve ya bir okuldu demek mümkün. Her bölüm daha iyi performans her bölüm daha doğru kullandı mimiklerini. Dizinin o zamanlar kıymeti bilinmedi. Daha sonra Subat dizisi ile daha çok dikkat çekti. Bu dizide inanılmaz bir performs sergiledi. Yavaş yavaş tecrübe kazanan genç oyuncu bu dizi ile resmen profosyonel bir oyunculuk sergiledi, sevenleri daha da arttı. Ama bu dizilerdeki performası ne kadar iyi olsada, Hande Doğandemir ‘in kıymeti çok az bilindi. Ve son olarak Güneşi Beklerken. En doğru tercih, en büyük şöhret, başarılı oyunculuk. Doğandemir’in kitlesi milyonlara geçti, noktayı koydu, ben burdayım dedi. Doğal güzelliği, içtenliği, samimiyeti, yeteneği.. Hande Doğandemir artık oyunculuğunu kanıtladı çünkü. Bence bu daha başlangıç , daha yol uzun, ününe ün katacak, başarısına başarı katacak.

1488684_583159908444606_1236177059_n

Kaan Urgancıoğlu
Sessiz Gece, Azap Yolu, Limon Ağacı, Düşman Kardeşler ve ve son olarak A.S.K dizisi. Belkide kıymeti en az bilinen ama en yetenekli oyunculardan. Hem komedi, hem drama, hem intikam dolu diziler. Kaan Urgancıoğlu çok yetenekli,kabiliyetli bir oyuncu. Genç oyuncu değil, ama kendi kulvarın aranan yüzü. Mimikleri,jestleri,bakışları onu en çok sevdiren şeyler. Aslında bu oyuncunun en büyük hatası yanlış dizi tercihleri oldu. Rol aldığı dizilerin çoğu tutmadı. Ama tutmasa da , büyük tecrübe kazandı. Kadir Inanır ile aynı dizide rol almak en büyük ödül bence. Ama nihayet A.S.K dizisinde rol aldı, ve kıymeti bilindi bu dizi ile. Ara vermesi doğru değil, ekranlara yakışan önemli bir isim.

1897990_581970528551248_1601236448_n

Seçkin Özdemir
Mimik prensi.. Ağlarken ağlatan oyuncu. Bu özellik her oyuncuda yok kesinlikle. Seçkin Özdemir kendi kulvarının en başarılı oyuncularından. Muhteşem Yûzyıl’a konuk oldu, dikkat çekti. Ardından tekliflerın ardı arası kesilmedi. Az oynadı ama öz oynadı ! Unutulmaz bir film Al Yazmalım ‘in dizi versiyonunda rol aldı, başrolde. Enerjisi,mimikleri,oyunculuğu her şeyi ile çok sevildi, farkını ortaya koydu. Gençlik ve drama dizisi Bir Aşk Hikayesi dizisinde rol aldı. Bence turnayı gözünden vurdu. Mimiklerini en doğru ve o an ki sahneye göre en iyi kullanan nadir oyunculardan kesinlikle. Önü açık, her role yakışan ve altından kala bilecek bir oyuncu. Duruşu ve kişiliği ile takdiri hep hak etdi. Doğru proje,doğru tercih ile geleceğin en önemli yıldızı olacak.

1907555_276909632464085_1453712231_n

Berk Cankat
Tek bir dizisi ve ardından gelen büyük şöhret. Sana Bir Sır Vereceğim ile en iyi ve en doğru çıkışı yaptı. Dahil olduğu ilk bölümlerde arka planda kalmıştı yeterince yeteneğini gösterememişti, yani en azından benim gördüğüm buydu. Ama sonralar yeteneğini gösterdi, inanılmaz bir çıkıs yaptı. Mimikleri ve oyunculuğu ayrı, koruduğu duruşu ayrı. Vampir filmlerine çok yakışır bence. Yabancı diizlerden teklif gelse kesinlikle kabul etmeli. Kıymeti bilinse önü açık, en iyi yerlere gelecek.