Getir Mobil Uygulaması Barınaktaki Dostlarımızı Doyuracak!

Getir Mobil Uygulaması Barınaktaki Dostlarımızı Doyuracak!

PAYLAŞ

Akıllı telefon uygulaması Getir, düzenlediği #barınakhayvanlarıdoysun temalı sosyal sorumluluk kampanyası kapsamında mamaları barınak hayvanlarına götürecek.

Hayvan Hakları Federasyonu’nun (HAYTAP) desteğiyle 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında gerçekleşecek kampanyada, 1-3 Ekim tarihleri arasında Getir uygulamasını akıllı cep telefonuna indiren herkes “Mama Gönder” butonuna basarak ücretsiz olarak mama gönderebilecek. Ayrıca mevcut kullanıcılar da herhangi bir ücret ödemeden ya da sipariş vermeden barınak hayvanlarının mama ihtiyacını karşılayacak.

getir
Yaklaşık 250 çeşit günlük ihtiyaç ürününü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir kampanya bitiminde toplanan mamaları HAYTAP ve Karabaş Doğal Yaşam Derneği aracılığıyla Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde mama ihtiyacı olan barınaklara ulaştıracak.

Getir, bebek bezinden cep telefonu şarjına, kadın çorabından çikolataya, kedi-köpek mamasından deodoranta yaklaşık 250 çeşit ürünü 7/24 bulunduğunuz noktaya getiriyor. Dünyada henüz benzeri bulunmayan bir model olan Getir’de ürünler, kredi kartı ile kolay bir şekilde sipariş verilerek ortalama 10 dakikada tüketiciye ulaşıyor. Siparişler Getir’in kendi kuryeleriyle geliyor, haritadan canlı olarak izlenebiliyor. Getir, iPhone ve Android telefonlara ücretsiz indirilebiliyor.