Gigaset’de Tablet Pazarına Girdi

Gigaset’de Tablet Pazarına Girdi

PAYLAŞ

Avrupa’nın lider dect telefon üreticisi Gigaset, android tabanlı ev telefonundan aldığı deneyim ve Gigaset güvencesini tablet kullanıcılarına sunuyor. 8” formatındaki yeni android tabanlı QV830 ile tablet pazarına giriş yapan Gigaset, Avrupa’da seçkin bir üretici olarak rol almayı amaçlıyor. Alman teknoloji lideri Gigaset, dect telefon sektöründe lider marka olmanın ayrıcalığı ve android tabanlı ev telefonundan gelen deneyimi ile tablet ürününde de Gigaset güvenini tüketici ile buluşturuyor. Gigaset QV830’de sunduğu 8” ekran, arka gövdede eloksallı alüminyum ve çizik dirençli ekran özellikler dikkat çekiyor. Yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı sağlayan QV830, “Google Play” sayesinde binlerce uygulamaya da ulaşma imkanı veriyor.

 

Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Gigaset QV830, geniş açıları, muhteşem renk doğruluğu ve eloksallı alüminyumları ile kullanıcısına ayrıcalıklı bir ürün kullandığı hissini yaşatıyor. Bunun yanı sıra güçlü CPU’ları, Bluetooth 4.0 özelliği ve USB OTG ya da entegre GPS işlevleri gibi daha pek çok özellik, Gigaset’in alışılagelmiş seçkin kalitesini kullanıcılara sunuyor. 8” ekranı ile tercih edilen bir ürün olmaya aday olan QV830 1024×768 piksel ve 160 dpi ile öne çıkıyor.

 

Çok amaçlı ön ve arka kamera

Tablet kullanıcılarının HD kalitesinde fotoğraf ve film gösterme beklentisine karşılık veren Gigaset QV830, arka taraftaki kamera ile keskin fotoğraf netliği, öndekiyle ise HD 720p kalitesinde görüntülü telefon olarak kullanılma imkanı sunuyor. Ayrıca QV830’un arkasında 5 megapiksel ve otofokus özelliğine sahip bir kamera bulunuyor (1080p, HD). Ön taraftaki kamera ise 1,2 megapiksele sahip (720p, HD).

 

Dayanıklı pil ve sonsuz sayıda olanaklar

QV830, ultra düz tasarımlarına rağmen, etkileyici bir pil ömrü sunuyor. Bekleme modunda 240 saat, Internet’te gezinirken 8 saat, video oynatırken 7 saat ve ses oynatırken1 65 saat kullanılabiliyor. QV830’da bulunan 8 GB’lık dahili hafıza ve microSDHC kart yuvası aracılığı ile elde edilebilecek olan ekstra 32 GB’lık medya depolama seçeneği müzik, film, TV programı ve kitap saklamak için yer sıkıntısını ortadan kaldırıyor.

Ultra hızlı mobil veri aktarımı

Gigaset QV830, güvenli ve hızlı veri aktarımına olanak tanıyor. Wi-Fi ve Bluetooth işlevleri ise tabletlerin diğer cihazlarla hızlı ve kolay bir biçimde veri paylaşımı ve alışverişi yapabildiğini gösteriyor bu da, müzik dinlerken harici hoparlörler veya kulaklıklar kullanabilmesini sağlıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleFifa 15’e Spor Toto Süper Lig Sürprizi
Sonraki makaleWindows 9’un Çıkış Tarihi Belli Oldu
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.