Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site

Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site

PAYLAŞ
Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site!
Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site!

Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site! Birkaç dakika içinde ilk adımdan başlayarak muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmak mı istiyorsunuz? Canva’nın muhteşem özellikler paketi, fikirleri etkileyici tasarımlara dönüştürmeyi kolaylaştırır. Tasarım oluşturmak için yalnızca en iyi grafikleri, fotoğrafları ve yazı tiplerini aramanız, ardından Canva’nın sürükle ve bırak aracını kullanmanız yeterlidir.

Tasarım projeniz, yaratıcı bir kolaj, sosyal medya grafiği veya internet için bir taslak bile olsa Canva’nın özellikleri herkesin muhteşem tasarımlar ortaya çıkarmasına olanak tanır. Canva sayesinde bir grafik tasarımcıyla çalışmak zorunda kalmadan profesyonel kalitede grafikler tasarlayabilirsiniz. Canva sizin yerinize tüm işleri yapar: Etiket ve değerlerinizi yazmanız ya da bunları bir belgeden kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Sonrasında arkanıza yaslanıp Canva’nın özel bir tablo veya grafik oluşturmasını izleyebilirsiniz.

Grafik Tasarım Konusunda Tüm İhtiyaçlarınıza Cevap Verecek Site!

Binlerce fotoğrafa kolay erişim imkanı

Canva 2013’te piyasaya sürülmesinden bu yana 1 milyardan fazla tasarımı ve 15 milyonu aşkın aktif kullanıcısı ile pazar konumunu güçlendirerek büyümesini sürdürüyor. Hazır şablonlar ve tasarım araçlarının yanı sıra, gelişmiş bir fotoğraf düzenleme aracına sahip olan Canva; etki yaratmaya ve tasarımla sizi bir adım öne çıkarmak için sürekli olarak kendini geliştirmeye devam ediyor.

Canva’da herkes tasarım için gerekli tüm malzemelere erişebilmekte ve fikirlerini görsel olarak en iyi şekilde iletme şansına sahip olmakta. Bununla da yetinmeyen Canva, yeni hamlesiyle binlerce fotoğrafa ücretsiz erişim imkanı sağlıyor.