Grundig İle Teknolojik Bir Sevgililer Günü

Grundig İle Teknolojik Bir Sevgililer Günü

PAYLAŞ

Sevgililer Gününde sevdiklerinizi teknolojik hediyelerle sevindirmeye ne dersiniz?

Grundig, farklı hediye alternatifleriyle teknoloji tutkunlarının gönlünü fethedecek.

Grundig, Sevgililer Günü hediye arayışına girenlere en son teknoloji ile hazırlanan ürünlerini sunuyor.

Ses sistemlerine meraklı olanların beğenisini kazanacak Grundig Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, BlueBeat GSB 120 ve BlueBeat GSB 110 modelleri bluetooth teknolojisiyle cep telefonu ve tabletteki tüm müziklerin kablosuz olarak paylaşılıp yüksek sesle dinlenmesine olanak tanıyor. Mükemmel ses performansı sergileyen ürünler, küçük boyutları sayesinde her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Şarj edilebilir entegre pil ile 8 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ayrıca dahili mikrofonuyla hands-free konferans görüşmesi yapılabiliyor. Müziksiz yapamayan sevdikleriniz için son derece ideal bir hediye seçeneği.

Ürün Fiyatı: GSB 120 modeli 138 TL – GSB 110 modeli 75 TL

Grundig Bluetooth Soundbar Hoparlör, BlueBeat GSB 800 Black modeli zarif tasarımı ile yine ses konusunda son teknoloji ürünlerini sevenler için güzel bir hediye alternatifi oluşturuyor. Bluetooth bağlantılı olan üründe analog ses girişleri bulunuyor. Televizyon ile bağlantı yapılabilen ses sistemi, uzaktan kumanda ile kontrol edilebiliyor. Ayrıca televizyon kapalıyken bluetooth teknolojisi üzerinden, cep telefonu ve tabletteki müzikler kablosuz olarak paylaşılarak yüksek sesle müzik dinleme zevkini yaşatıyor. Çoklu kolon sistemi olan 5.1 ses sistemi yerine kullanılabilen ürün, 3D ses efektiyle sesleri en ince ayrıntısına kadar hissetmeye yardımcı oluyor.

Ürün Fiyatı: 198 TL

Radyo dinlemeyi sevenler için Grundig TR 1200 Retro Tasarım Radyo ideal bir hediye olacak. Klasik Retro tasarımı ile RedDot Tasarım Ödülü alan ürün masa üstünde çok şık bir görünüm sunuyor. Ahşap kabini, bass reflex özelliği ile mükemmel ses performansı ve hassas radyo ayarı ile kullanıcı dostu bir ürün.

Ürün Fiyatı: 198 TL

BİR CEVAP BIRAK