Heavy Metal Machines’in Cadılar Bayramı temalı etkinliği başlıyor!

Heavy Metal Machines’in Cadılar Bayramı temalı etkinliği başlıyor!

PAYLAŞ
Heavy Metal Machines’in Cadılar Bayramı temalı etkinliği başlıyor
Heavy Metal Machines’in Cadılar Bayramı temalı etkinliği başlıyor

Cadılar Bayramı boyunca birçok yenilikle oyuncuları karşılayan Heavy Metal Machines, etkinliklerle birlikte oyun içerisinde de kutlamalarına devam ediyor. Hem yeni hem de eski ve popüler kostümlerle oyuncuları buluşturan Heavy Metal Machines, oyunculara görsel bir şölen sunuyor.

Cadı avı sezonu, Brezilyalı Hoplon’un araç savaşları MOBA oyunu Heavy Metal Machines (HMM)’de başladı. 23 Ekim – 5 Kasım 2019 tarihleri arasında, üçüncü  Metallophobia’yı oyuncularına sunan Hoplon, Cadılar Bayramı’nı kutlarken oyuna  15 farklı temalı eşya getiriyor!

 

Birçok yeni efekt ile oyundaki görsel keyif artıyor!

Cadılar Bayramı teması altında Metallophobia’yı oyunculara sunan ekip; etkinlik boyunca altı kostüm, dört ifade, iki öldürme efekti, bir yeniden inşa efekti, bir başlangıç çizgisi efekti, bir skor efekti ve ayrıca balkabağına dönüştüren bombayı oyuncularla buluşturuyor. Hoplon Stüdyo Şefi Eros Carvalho; “Üçüncü Metallophobia topluluğun geri bildirimlerine göre geliştirildi ve oyuncularımızın istediği gibi olacağından eminiz. Oyuncular tarafından talep edildiği gibi, etkinliğin ilk sezonunda herkesin beğendiği dört kostümü geri getirdik ve en popüler iki Heavy Metal Machines karakteri için araç versiyonlarını ekledik” dedi.

Popüler kostümler tekrar Heavy Metal Machines’de!

Metallophobia etkinliği boyunca, Dirt Devil ve Photon, etkinlik için özel tasarlanan Dirt Demon ve Vampire Countess modelleri kullanabilecek. Ayrıca, oyuncular 2017 Metallophobia etkinliğinin favorileri olan dört kostüme sırasıyla Artificer “71st Witchcraft”, Black Lotus “Curse of Nefertem,” Little Monster “It’s Alive” and Rampage “Arachnophobia” erişebilmesi mümkün. Bu kostümler sadece araçların görünüşlerini değil, aynı zamanda becerilerinin görsellerini de değiştiren Heavy Metal kategorisinin bir parçası. Üçüncü Metallophobia ile mağazaya gelecek eşyalar, etkinlik bitişine nakit (gerçek para) veya fame (oyun parası) yoluyla elde edilebilecek. Ayrıca, eşyalar tekli fiyatlarıyla yüzde 50 indirim ile tüm yeni eşyaların bir arada olduğu paket (DLC) Steam’de satışa sunulacak. Nakit kullanarak eşya satın alan tüm oyuncular, etkinliğe özel avatar portresi ile ödüllendirilecek.

Güney Amerikalı MMOHuts tarafından 2018 yılının en iyi yeni MOBA oyunu seçilen Heavy Metal Machines’i https://goo.gl/1cHS5N internet adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Hoplon Hakkında

2000 yılında kurulan Hoplon, 80’den fazla yetenekli profesyonelden oluşan bir ekiple Brezilya’nın önde gelen oyun geliştiricilerinden biridir. Florianopolis’te yer alan ve Güney Brezilya’daki teknoloji merkezinin bir parçası olan Hoplon, ülkenin öncü projelerinden sorumlu olurken, Heavy Metal Machines, Apocalypse: The Party’s Over ve Taikodom gibi isimlerle Brezilya oyun sektörünü gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor. Hoplon hakkında daha fazla bilgi için www.hoplon.com internet sitesini ziyaret edebilir, Facebook ve Twitter‘dan da takip edebilirsiniz.