HP İş Dünyasına Özel Yeni Tableti HP Elite x2 ‘i Tanıttı

HP İş Dünyasına Özel Yeni Tableti HP Elite x2 ‘i Tanıttı

PAYLAŞ

HP Elite x2 1012 tabletiyle, mükemmel güvenlik, yönetilebilirlik ve hizmet kabiliyeti çarpıcı bir tasarımda bir araya getirildi.

HP Elite x2 1012’yi profesyoneller için , tablet rahatlığı ve tam bir dizüstü bilgisayar deneyimini kullanıcısına bir arada sunuyor.

Tasarım ve performansta yeni bir seviye

HP Elite x2 1012, HP’nin estetiğe odaklanarak CNC alüminyumdan ile işlenmiş üst düzey bir tasarıma sahiptir. Sadece 8,1 mm kalınlığa ve 1 kg’dan daha az ağırlığa sahip olan tablet, 150 dereceye kadar çevrilebilir özelliği ile de dikkat çekiyor. Böylelikle kullanıcılar görüntüleme ve klavye kullanımı için ürünü dik bir konuma ayarlayabiliyor veya arkaya yatırarak ekranı kullanarak yazı yazabiliyor. HP Elite x2 1012, 12 inçlik diyagonal Full HD ekranı 3:2 görüntü oranı ile birlikte görüntüleri farklı ışık durumlarına göre otomatik olarak ayarlanabiliyor.

HP-Elite-x2-1012

Elite x2 1012 uzun şarj ömrüne ek olarak Windows 10 işletim sistemi ile geliyor. 6. nesil Intel Core MvPro işlemci ile enerji verimliliği ve SSD teknolojisi için optimize edilmiş bu tablet adeta sessiz çalışan fansız soğutma sistemi ile de öne çıkıyor. Elite x2 1012, Bang&Oufsen tarafından ayarlanmış premium sesler ve HP’nin Gürültü Azalma yazılımı sayesinde konferans aramalarında katılımcıların mükemmel kalite ve netlikte görüşme yapmalarını sağlar.

HP’nin Elite serisinin son üyesi olan Elite x2 1012, bir cihazın karşılaşabileceği en zorlu iş ortamlarının üstesinden gelecek şekilde MIL-STD testini geçecek şekilde tasarlandı. hp_elitex2_3Thunderbolt 3 ve USB-A bağlantı noktaları da bulunan Elite x2 1012, ticaret ile uğraşan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmıştır. Cihaz, opsiyonel olarak 4G LTE modeme de sahiptir ve böylelikle her yerde, başka bir cihaza gerek kalmadan internete bağlanma kolaylığı sunar. Qualcomm Technologies’in endüstride lider teknolojisi üzerine inşa edilmiş Qualcomm Snapdragon X5 LTE modem, hızlı ve güvenilir bağlantı sağladığı gibi tüm 3G ve 4G ağları da destekliyor.

HP Elite x2 1012 Şubat ayında Türkiye’de 999 Euro’dan başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak.