HTC’nin En Yeni Desire Modeli: HTC Desire 10

HTC’nin En Yeni Desire Modeli: HTC Desire 10

PAYLAŞ

HTC, amiral gemisi modellerde görmeye alışık olduğumuz özellikleri ve zarif metalik tasarımı, Desire ailesinin bugüne kadar üretilen en iyi telefonları olarak öne çıkan HTC Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle modellerini tanıttı.

Mobil ve sanal gerçeklik teknolojisinin önde gelen yenilikçi şirketi HTC, HTC Desire 10 pro ve Desire 10 lifestyle modellerini tanıttı. Her iki telefon da HTC’nin Desire serisine tasarım anlamında yeni bir soluk getirirken, amiral gemisi düzeyindeki yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Desire 10 pro, geniş açılı resimler çeken yepyeni Selfie Panorama modu, ultra hızlı parmak izi sensörü gibi üst segment özelliklerinin yanı sıra ön ve arkada bulunan yüksek çözünürlüklü kameralara da sahip. HTC Desire 10 lifestyle, amiral gemisi HTC 10 ile popülarite kazanan efsanevi HTC BoomSound™ Hi-Fi harici hoparlörlerin yanı sıra kulaklıkta kristal netliğinde bir performans sunan 24 bit Hi-Res ses özelliği de bulunuyor.

A56DJPRO - Desire 10 pro - Handset - Image - Global

HTC 10 Desire Tasarımı

Art Deco sanat akımından ilham alan, lüksün ve modernizmin ruhunu yakalayan HTC Desire 10’un kasası ödüllü HTC 10’un kıvrımlarından esinlenen zarif ve metalik hatlara sahip.

“HTC Desire serisi her zaman etkileyici bir deneyim sunmaya odaklanan yeni, genç ve modaya uygun tasarımları temsilcisi oldu” diyen HTC Akıllı Telefon ve Ağa Bağlı Cihazlar İş Birimi Başkanı Chialin Chang yeni Desire modelleriyle ilgili olarak “Desire serimiz bugün orijinal Desire’dan bu yana en büyük atılımı gerçekleştiriyor. Amiral gemisi HTC 10’u popüler hale getiren yeniliklerden esinlenerek bu yenilikleri Desire 10’a taşıdık ve gelmiş geçmiş en iyi Desire’ı ürettik. HTC 10’dan esinlenen modern lüks tasarım, profesyonel kameralar ve sektördeki bazı en iyi amiral gemisi telefonları bile geride bırakan özellikleriyle, HTC Desire 10, bir HTC Desire’dan beklentilerinizi yeniden değerlendirmenizi sağlayacak” diye konuştu.

Cesur ve ikonik yeni metalik kıvrımlar

HTC Desire 10 pro ve HTC Desire 10 lifestyle, hatlarını zarif şekilde belirleyen yüksek kontrast yaratan metalik altın rengi çizgileriyle parlayacak şekilde üretildi. Bu cesur ve pırıltılı hatlar, HTC Desire 10 pro’nun 5.5 inç Full HD (1080p), HTC Desire 10 lifestyle’ın ise 5.5 inç HD (720p) ekranlarını dikkat çekici bir şekilde çerçeveliyor.

 

 

 

 

HTC Desire 10 İşlemci ve Performans

HTC Desire 10 pro ve HTC Desire 10 lifestyle, 3GB’lık RAM’i ve 32GB büyüklüğündeki depolama alanı ile kullanıcılarına daha fazla alan veriyor. Her iki model de ayrıca 2TB’ye kadar genişletilebilir SD kart desteği sunuyor.

HTC Desire 10 pro’daki sekiz çekirdekli ve Desire 10 lifestyle’daki dört çekirdekli işlemcinin sunduğu hızlarda bile telefonların pili hiçbir sıkıntı yaratmıyor. Desire 10 pro’nun 3.000mAh ve Desire 10 lifestyle’ın 2.700mAh pili, şarj sorunu yaşamadan fotoğraf çekmeye, internette dolaşmaya ve eğlenceye fırsat veriyor.