IAS, 25. Yılını, caniasERP’nin Yeni Versiyonu ile Kutladı

IAS, 25. Yılını, caniasERP’nin Yeni Versiyonu ile Kutladı

PAYLAŞ

Çeyrek asırdır müşterilerine, iş süreçlerini en etkin şekilde yürütebilecekleri kurumsal çözümler sunan IAS, kuruluşunun 25. yılını, kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP’nin yeni versiyonu 6.04’ün lansmanı ile kutladı.

İstanbul Beşiktaş’taki Shangri La Bosphorus Hotel’de gerçekleştirilen lansmana, iş ve teknoloji dünyasının temsilcileri ile akademisyenlerin de aralarında bulunduğu yaklaşık 300 kişilik bir davetli topluluğu katıldı. IAS Holding’in Almanya ve Dubai’deki operasyonlarından temsilciler de lansman katılımcıları arasındaydı.

IAS’nin kuruluşundan itibaren alanında pek çok teknolojik yeniliğin öncüsü olduğunu vurgulayan IAS CEO’su Behiç Ferhatoğlu, “Ulusal ve uluslararası alanda elde ettiğimiz bu güçlü konumu, yıllar içinde teknolojik üstünlüğümüze deneyimli kadrolarımızın hizmet kalitesini ve farklı sektörlere ilişkin bilgi birikimimizi de ekleyebilmiş olmamıza borçluyuz. Hizmet ve ürünlerimizin kalite çıtasını giderek artan bir ivme ile yükseltmiş olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

IAS’nin kurumsal kaynak planlama yazılımı caniasERP’nin 25 ülkede, 12 ayrı dilde aktif olarak kullanıldığını belirten Ferhatoğlu, yurtdışı operasyonlarını Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki ofislerinin yanı sıra 14 ayrı ülkedeki iş ortakları aracılığıyla sürdürdüklerini anlattı; Türkiye’de ise İstanbul, Ankara ve İzmir’de ofisleri ve Türkiye’nin farklı illerinde 19 çözüm ortağı bulunduğunu kaydetti.

IAS Türkiye’nin çeyrek yüzyıldır üstün hizmet ve kalite anlayışı ile Türkiye’nin orta ve büyük ölçekteki firmalarının küresel pazarda rekabet edebilecek konuma erişimine katkıda bulunduğunu anlatan Ferhatoğlu, “Kaynakların verimli kullanılmasının yalnızca şirketlere değil ülke ekonomisine ve küresel ekonomiye katkısının da farkındayız” dedi.

PAYLAŞ
Önceki makaleFast & Furious 7 Fragmanı Öncesi…
Sonraki makaleSony PlayStation 4 Hacklendi
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.