iPhone 7 Ne Zaman Çıkıyor ?

iPhone 7 Ne Zaman Çıkıyor ?

PAYLAŞ

Eylül ayı içerisinde tanıtılmasına kesin gözüyle bakılan iPhone 7 için bugüne kadar çok farklı bilgilerin gelmesi henüz tanıtım tarihinin netleşmemesine neden oldu. Apple tarafından da herhangi bir açıklamanın yapılmaması bu konuda pek çok soru işaretinin oluşmasına neden olurken son olarak gündeme gelen bilgilerde telefon için 9 Eylül tarihinde tanıtımların yapılacağı ve ön sipariş dönemin başlayacağı belirtildi.

9 Eylül’de Tanıtılacak

9 Eylül’de yapılacak tanıtım ve sipariş başlangıcı ile birlikte kullanıcıların yeni telefon modeline sahip olabilmek için ilk adımı atması mümkün olurken telefon dağıtımlarının 23 Eylül’de yapılacağı belirtildi. Bu bakımdan iki haftalık süre içerisinde kullanıcıların ön sipariş verilmesi mümkün olacak.

Pek çok yabancı kaynakta yer alan bu bilgiler son dönemlerde en çok gündeme getirilen konulardan birisi olurken pek çok kaynağın da bu tarihleri onaylaması yaklaşık 1 ay kala tanıtım tarihlerinin çok daha net olmasını sağladı. Önümüzdeki günlerde firmaya yakın kaynaklar tarafından tanıtım tarihlerinin net bir şekilde paylaşılması beklenirken aynı zamanda Apple tarafından da tanıtım etkinliği için davetiyelerin dağıtılmaya başlanması bu konudaki tüm soru işaretlerini giderecek. Yeni telefon modeli için oldukça yüksek umutların bulunduğu iPhone 7 tanıtım tarihi sonrasındaki yakalayacağı satış rakamlarıyla da şimdiden merak ediliyor.