iPhone 7’nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

iPhone 7’nin Fiyatı Ne Kadar Olacak?

PAYLAŞ

iPhone 7 ile uzun zamandan beri gündemde yer almayı başaran Apple, yeni telefon modelinin fiyatı konusunda ser veriyor sır vermiyor. Bugüne kadar pek çok bilgi sızdırılmasının yapılması sayesinde telefon ile ilgili bilgi elde etmek şimdiden mümkün olurken, iPhone 7 için fiyat bilgisi hala tam bir muamma.

7 Eylül tarihinde tanıtılacağı belirtilen iPhone 7 için San Francisco’da özel bir etkinlik düzenlenecek. Bu etkinlikte sadece iPhone 7 değil, diğer cihazların tanıtımının yapılması da beklenirken, yeni bir mac, iPad ve Apple Watch piyasaya sunulabilir. Tüm bu gelişmeler yaşanırken iPhone 7’nin fiyatı için pek çok iddia gündemde konuşuluyor.

iPhone 7 Kaç Para Olacak?

iPhone 7 için gelen ilk bilgilerde telefonun 749 Dolar olacak. iPhone 7 Plus modeli ise 849 Dolar’dan satışa sunulacak. Bu bakımdan iki telefon modeli arasındaki fiyat farkı yine oldukça fazla.

Türkiye’de Kaç Paradan Satılacak?

iPhone 7 için Türkiye satış fiyatı kuşkusuz ek vergiler ile birlikte daha fazla olacak. Tahminler ise iPhone 7’nin 3200, iPhone 7 Plus modelinin ise 3499 TL’den satılacağı y önünde.

Tahmini olan bu fiyatlara vergilerin de eklenmesiyle ülkemizde en düşük iPhone 7 fiyatı 3200 TL, iPhone 7 plus fiyatı ise 3499 TL civarı olacak gibi gözüküyor.