iPhone Kullanıcıları için İOS 10.2 Güncellemesi Yayınlandı!

iPhone Kullanıcıları için İOS 10.2 Güncellemesi Yayınlandı!

PAYLAŞ

Apple, iOS güncellemesi 10.2’nin sürümünü dün akşam saatlerinde yayımladı. Peki yeni iOS güncellemesi ile gelen yenilikler neler?

358 MB boyutundaki güncelleme, Fotoğraflar, Mesajlar, Mail, Ulaşılabilirlik ve daha pek çok yenilikten ziyade kullanıcı deneyiminde iyileştirmeler sağlıyor.

iOS 10.2 Yeni Özellikleri Neler?

iOS 10.2 ile birlikte iPhone ve iPad’lere TV uygulaması geliyor. Bu uygulama, kullanıcıların izleme alışkanlıkları ve içerik abonelikleri odaklı olarak çalışıyor. Uygulama kullanıcıların Apple TV deneyimini bir üst noktaya taşımak için farklı iyileştirmeler içermekte.

iphone-ios-guncellemeYeni güncellemede 100’ün üzerinde yeni emoji de geliyor. Ayrıca güncellemenin 3. parti aksesuarlarla Bluetooth performansını ve bağlantısını geliştireceği ifade ediliyor.

Yeni iOS güncellemesini, Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi adımları takip ederek cihazınız üzerinden gerçekleştirebilir veya bilgisayarınızda iTunes uygulaması üzerinden yükleyebilirsiniz.

 

iOS 10’u Hangi Apple Ürünleriyle Uyumlu?

  • iPhone: iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus
  • iPad: iPad Air, iPad Air 2, iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, iPad Pro 9.7
  • iPod: iPod Touch 6