İzleyicilerin Çok Özlediği Ekranlara Ara Veren Oyuncular!

İzleyicilerin Çok Özlediği Ekranlara Ara Veren Oyuncular!

PAYLAŞ

Rol aldığı dizilerin ratinglerde hep en üst sıralarda oldu, izleyiciler onları tanıdı ve çok sevdi, büyük adımlar atarken, yükselişteyken ekranlara ara verdiler.. Yeni oyuncular geldi, ara veren oyuncular arka planda kaldı.. Ekranlara ara veren sadece bir kaç isim : Merve Sevi,Sinem Kobal,Saruhan Hünel,Mehmet Ali Nuroğlu,Yasemin Ergene,Bülent Çetinaslan, Yeşim Büber, Cansel Elçin, Murat Yıldırım, Öykü Karayel,Ebru Kocaağa, Leyla Başak, Melike Güner,Nehir Erdoğan ve diğerleri…

 

 

images (1)

Merve Sevi‘den başlayalım. Bir çok dizide rol aldı, ama asıl partlayışı Yalancı Yarim dizisi ile yaptı. Barış Akarsu ile olan uyumu çok sevildi,çok konuşuldu. Her bölüm oyunculuğunu geliştirdi, çok başarılı performans sergiledi. O dönem en iyi oyuncular arasındaydı, sonraki dizileri rating kurbanı oldu, ama Merve Sevi yine çok iyi oyunculuk performansı sergiledi. Doğru proje,doğru tercih ile Merve Sevi yeniden ekrana dönmeli, izleyiciler gerçekten çok özledi.

 

 

 

images (2)

Saruhan Hünel. Serçe dizisi ile çok sevildi, Kaybolan Yıllar’daki Esmer karakteri ile adeta fırtına gibi esti ekranlarda.. Drama dizilerinin en önemli ismi oldu.. Duygusal sahnelerdeki o sahici oyunculuğû, mimikleri ile milyonları kendine hayran bıraktı.. Araf Zamanı dizisinde rol aldı, yine başarılı performans izledik, ama sonrası gelmedi. Hünel resmen kayıplara karıştı, nerede o Esmer ? Dedirtti herkese.. Çok kabiliyetli bir oyuncu, ara vermesi çok yanlış karar oldu, onu yeniden ekranda görmeği çok isteriz.

 

 

 

 

Ebru Kocaağa aslında çok kişiye tanıdık gelmedi bu ad, ama Acı Hayat dizisi dersem herkes tanır. Yan roldeydi ama aslında başroldeymiş gibi çok sevildi, çok farklı çok asil bir oyuncu, mimiklerini,jestlerini bu kadar iyi kullanan çok az oyuncu vardır.. Belki de en uzun ara veren oyuncu oldu, yıllardır ekranlardan uzakta, ama unutulmadı, özlem ve sevgi gitdikce arttı…

 

 

 

images (3)

Yasemin Ergene hala çok sevilen bir oyuncu. Aşk Oyunu dizisi ile tanıdık ve sevdik, Doktorlar dizisi ile sadece Türkiye’de değil yurt dışında da büyük ilgi gördü. Yasemin Ergene’nin masum yüz ifadesi, başarılı oyunculuğu ve örnek özel hayatı.. Ekranlara geri dönmeli..

 

 

 

 

Mehmet Ali Nuroğlu çok soğuk ve mesafeli dursada, aslında çok sempatik ve cana yakın bir oyuncu.. Çemberimde Gül Oya resmen oyuncu için dönüm noktası oldu, Uçurum ile döndü herkes çok sevindi,izleyici ekrana kilitlendi.. Devamı gelmedi, Mehmet Ali Nuroğlu farklı kişiliği, özel oyunculuğu ile herkesin çok sevdiği bir isim.
Hakkında yazdığım isimler daha çok ara veren isimlerdi. En yakın zamanda ekrana geri dönmelerini çok isterim…