Lenovo Yoga 710, 11 İnç’lik Dev

Lenovo Yoga 710, 11 İnç’lik Dev

PAYLAŞ

Lenovo’nun Mobile World Congress’te tanıttığı Yoga ailesinin Windows 10 işletim sistemli iki yeni üyesi Yoga 710 ve Yoga 510 oldu.

Lenovo’nun en yeni üyelerinden Yoga 710, 11 inç ekranı ve 6. nesil Intel Core i7 işlemcisiyle çok güçlü. Sadece 1.07 kg. hafifliğinde olan ve 8 saate katar pil ömrü bulunan Yoga 710, küçük boyutlarına rağmen tam bir performans ürünü.

Dizüstü bilgisayar ve tablet dahil olmak üzere 4 farklı kullanım modu bulanan bu cihazlar, güçlü Intel işlemcisiyle her tür ihtiyacınızı karşılıyor ve uzun pil ömrüyle sizi sürekli şarj kablosu taşıma derdinden kurtarıyor.Lenovo_YOGA_710_11

Yeni Yoga 710, çok seyahat edenler ve seyahat ettiği sürede işlerini bitirmek isteyenleri mutlu edecek ele avuca sığmaz bir ürün. 6. nesil Intel Core i7 işlemciye sahip 14 inç ve Core m5’e sahip 11 inç modelleriyle Yoga 710, Windows 10 işletim sistemi kullanan piyasadaki en güçlü taşınabilir PC’lerden biri olarak dikkat çekiyor. Yoga 710’un güçlü işlemcisiyle video konferanslarınız, email gönderimleriniz ve hatta fotoğraf düzenlemelerinizde farklı görevler arasında zorlanmadan geçiş yapabileceksiniz. 11 inç’lik ve sadece 1.07 kg ağırlığında oldukça kompakt olan bu ürünün varlığını çantanızda hissetmeyeceksiniz bile. Serinin, 14 inç’lik büyük kardeşi ise, 256 GB SSD’si, yüksek performansı ve yeni nesil NVIDIA GeForce grafikleriyle ek bir hafızaya ihtiyaç duymadan daha hızlı işlem yapmak isteyen kullanıcılar için son derece ideal bir dizüstü bilgisayar.

PAYLAŞ
Önceki makaleHuawei MateBook Tanıtıldı
Sonraki makaleXiaomi Mi 5 Tanıtıldı! Mi 5 ‘in Tüm Detayları
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.