O Hayat Benim İzleyicileri Ekrana Kilitleyecek

O Hayat Benim İzleyicileri Ekrana Kilitleyecek

PAYLAŞ

Dizi oldukça derin, hüzünlü ve etkileyici hikayeye sahip. Oyuncu kadrosu hem sağlam hem de karakterlerin uyumu kesinlikle dikkat çekti. Aşk, hüzün, intikam dolu hikayenin baş rollerinde Sinan Albayrak, Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ahu Sungur, Ceren Moray, Yeşim Ceren Bozoğlu var.

1921025_1424585031119368_495276457_o

Keremcem bu kez alışık olmadığımız bir karakterle karşımızda. Hırslı ve öfkeli, ama bir o kadar da sevgi dolu. Yani kısaca intikam ile aşk’ın arasında kalan bir karakter. Keremcem hem şarkıcı olarak çok başarılı hem de oyuncu olarak. Takdir edilesi biri, duruşunu bozmayan, bu sektörde kendi yerini koruyan biri. Mimiklerin o anki sahneye göre değişikliği özellikle dikkatimi çekti. O sahici duyguyu kaybetmeden çok iyi oynamış. Ezgi Asaroğlu eğer sonuna kadar yeteneğini ve başarısını korusa bu proje onun için dönüm noktası olur. Yetenekli ve kabiliyetli bir genç, kıymeti bilinmeli, en önemlisi kendisi kıymetini bilmeli. Asaroğlu oyunculuğunu geliştirmiş aynı zamanda. Ceren Moray parladı bir yıldız gibi. Kavak Yelleri’nden sonra devamlı projede rol almadı. Kesinlikle çok yetenekli bir oyuncu, doğru rol doğru dizi tercihi ile çok iyi iş çıkartacak,eminim. Sinan Albayrak ve Ahu Sungur çok iyi performans sergilediler ilk bölüm için. Kabiliyetli ve önemli oyuncular. Yeşim Ceren Bozoğlu tek kelimeyle mükemmeldi. Oynamadı, resmen yaşadı. Fazla söze gerek yok, büyük bir oyunculuk.
O Hayat Benim ‘in duygysal müzikleri , kurgusu ve kıyafet-kostüm seçimleri de bir okadar dikkat çekti ve beğenildi.

Fox Tv de her Pazar saat 19:45’te O Hayat Benim ‘i izleyebilirsiniz. Etkileyici hikaye, sağlam kadro. 

PAYLAŞ
Önceki makaleYandex’in Browser’ı Yenilendi
Sonraki makaleSamsung Galaxy S5’in Çıkış Tarihi!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.