Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Gorgath’ı Tanıttı

Pearl Abyss, Shadow Arena’nın Yeni Kahramanı Gorgath’ı Tanıttı

PAYLAŞ
Gezegende-pearl-abyss-shadow-arenanin-yeni-kahramani-gorgathi-tanitti

2020 yılının yeni Battle Royale oyunlarından olan Shadow Arena’ya yeni güncellemeler ile yeni kahramanlar eklenmeye devam ediyor. Oyuncular, oyuna son eklenen güncelleme ile 13. kahraman olan Gorgath’ı deneyimleyebilecekler.

Pearl Abyss bugün yeni kahraman Gorgath’ın Shadow Arena’ya geldiğini duyurdu. Oyuncular artık oyunun 13. karakterini deneyimleyebilecek ve düşmanlarını kayalarla bombardımana tutabilecek.

Büyük kimyager Gorgath, düşmanlara kayalarla saldırma ve bir alanın kontrolünü ele geçirme becerilerine sahiptir. Kayaları uzaktan fırlatabilir veya yakındaki düşmanlara zarar vermek için patlatabilir. Bu becerilerle, oyuncular uzak bir mesafedeyken diğer rakiplerle etkileşime geçebilecekler. Buna ek olarak, Gorgath Yasak Kimya’yı kullanarak rastgele eşyalar üretebilir. Yasak Kimya’nın beceri leveline bağlı olarak elde edilecek eşyalar, nadir eşyalar da olabilir.

Derece Sistemi Güncellemesi ve Sıralama Puanları

Derece Puanları ile Sıralama Puanları birbirinden ayrılarak Derece Sistemi yenilenmiştir. Derece Puanları, bir oyuncunun hangi dereceye yerleşeceğini belirleyerek her oyunun sonucuna göre güncellenecek.

Dahası, Kara Ruh Olma becerisinin bekleme süresi, oyuncular Sarsma ve Sersemletme gibi bir Alan Kontrolü (CC) becerisi etkisi altına girince azalır. Oyuncular, herhangi bir durumdan kaçmak için Kara Ruh Olma’yı daha hızlı kullanabilecekler.

Yeni kahraman Gorgath’ın tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayabilir ve daha fazla bilgi için resmi internet adresi, Discord, Facebook, YouTube ve Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.