Samsung Orta Segment için Galaxy Ace Style’ı Duyurdu

Samsung Orta Segment için Galaxy Ace Style’ı Duyurdu

PAYLAŞ

Akıllı telefon pazarında hatırı sayılır bir paya sahip olan Samsung, Galaxy Ace Style adında orta sınıf bir akıllı telefonu piyasaya çıkardığını duyurdu.


Her kesime hitap eden ürün gamına sahip olan şirket orta gelirli kesime hitap edebileceği mütevazi bütçelere sahip olunabilecek yeni Samsung Galaxy Ace Style, daha önceki tipik Samsung özelliklerini de yansıtmaktadır.
Yeni Galaxy Ace Style, 4 inç ekran boyutu, çift çekirdek 1.2 ghz işlemci, 512 MB Ram ve 4 gb dahili hafıza ile tüketici ile buluşuyor. Ürünün en ilginç özelliği ise orta sınıf bir telefon olarak piyasa çıkmış olsa da Android’ in en son sürümü olan Android 4.4 Kit kat ile piyasaya çıkıyor olması. Telefonu sadece bir telefon olarak görmeyip özellikle fotoğraf çekmek için kullanıcılar için de tercih edilebilecek bir ürün olan yeni Samsung Galaxy Ace Style, 5 mega piksel kameraya sahip.

Cihazın ön kısmında da bulunan VGA özellikli kamera ile facetime konuşma imkanı sağlanmış görünüyor. Cihaz, 62,7 mm eninde, 121.2 mm boyunda ve 10.65 mm kalınlığında boyutlara sahip. Bugünlerde raflardaki yerini alacak ürünü tercih etmeyi düşünen kullanıcılara Krem Beyaz ve Koyu Gri olmak üzere 2 renk tercihi sunulmaktadır.

 

Samsung tarafından cihazın fiyatı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen yurtdışı satış fiyatının 275 – 410 USD arasında olabileceği, Türkiye’de ise 1.200 TL civarından başlayan fiyatlarla sahip olunabileceği tahmin edilmektedir. Bakalım bu yeni ürün Samsung ailesinin yüzünü güldürebilecek bir değere ulaşabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.