Samsung Note 7 ile ilgili yeni değişim programını açıkladı

Samsung Note 7 ile ilgili yeni değişim programını açıkladı

PAYLAŞ

Samsung, Galaxy Note 7 değişim programını güncelledi. 18 Ekim itibari ile geçerli olacak değişim programının tüm detayları.

Samsung önceleri satışına ara verilen ardından üretimi durdurulan Galaxy Note 7 için geri çağırma işlemini devreye sokmuştu. Türkiye’de de konuyla ilgili bugün bir açıklama yapıldı. Samsung Türkiye tarafından yapılan açıklamalarda Galaxy Note 7 değişim programının nasıl ilerleyeceği açıkça anlatılıyor.

Değişim Programı, BTK kaydı olan tüm Galaxy Note7 kullanıcılarına açıktır

Samsung, BTK kaydı olan bütün Galaxy Note7 kullanıcılarını, 18 Ekim tarihinden itibaren başlayacak olan Galaxy Note7 Değişim Programı’na katılmaya davet etmektedir.samsung-galaxy-note-7-mavi

GSM Operatörleri aracılığı (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom) ile Galaxy Note 7‘i taahhütlü satın alan kullanıcılar hiç bir ek maliyet ödemek zorunda kalmadan sözleşmenin iptalini sağlayabilecekler. Kullanıcılara hediye olarak verilen Samsung Gear VR’ı geri iade etmeleri gerekmeyecek.

Samsung, Galaxy Note 7 Aksesuarlarının Parasını Geri Ödüyor

Samsung tüketicilerin Galaxy Note 7 için harcadıkları aksesuarların parasını da geri ödeyecek. Galaxy Note7 telefon kılıfı ve ekran koruyucusu (‘aksesuar’) için; satış fişindeki bedelden oluşan miktarı ya da aksesuarın satış fişi yoksa her aksesuar için 50 TL (en fazla 100 TL’lik) bir ek ödeme yapılacaktır.