Samsung Türkiye Yöneticileri Mağazalara Satış Danışmanı Oldu

Samsung Türkiye Yöneticileri Mağazalara Satış Danışmanı Oldu

PAYLAŞ
Samsung Türkiye

Samsung Türkiye yönetim ekibi, tüketicisinin ihtiyaç ve sorunlarını yerinde tespit etmek amacıyla sahada tüketicileriyle buluştu. 55 kişilik üst düzey yöneticilerden oluşan Samsung ekibi tüm gün sahada, zincir ve Samsung mağazalarında satış ekibi ile beraber çalıştı.
Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden Samsung yenilikçi ve öncü olma hedefi çerçevesinde, pazarlama ve kurumsal iletişim stratejilerini tüketicilerinin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda gerçekleştiriyor. 55 kişilik üst düzey yöneticilerden oluşan Samsung ekibi 23 Ocak tarihinde, İstanbul’un dört bir yanındaki zincir ve Samsung Electronics mağazalarında satış ekibi ile beraber çalıştı. Türk tüketicisinin ihtiyaç, talep ve sorularını daha yakından dinlemek adına gerçekleştirilen etkinliğe, Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung öncülük etti.

 

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung konuyla ilgili şunları söyledi: “Samsung Electronics olarak, tüketicilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılamaya yönelik ürünler ve teknolojiler sunmaya öncelik veriyoruz. Tüketicilerimiz çalışmalarımızın odak noktasını oluşturuyor. Bu nedenle onları daha yakından tanımak, taleplerini ve sorunlarını öğrenmek adına sahada bire bir iletişim kurduk. Aldığımız geri dönüşler geliştireceğimiz tüketici odaklı üretim ve pazarlama stratejilerimizi doğrudan etkileyecek.”

Tüketicisi ile birebir iletişim halinde soruları yerinde tespit ederek, çözüm üreten ekip tüm gün boyunca satış ekipleri ile beraber çalışarak, ayrıca satış ekiplerinin yaşadığı sıkıntıları da gözlemleme imkanına da erişti. Öncelikli hedefi global trendlere ve değişen tüketici taleplerine uygun kategori ve ürünler oluşturabilmek olan Samsung, bu çalışma doğrultusunda Türk tüketicisinin beğenisini ve tercihlerini daha yakından takip edebilme olanağı buldu.

PAYLAŞ
Önceki makaleGameIN Oyuncuları Buluşturdu
Sonraki makaleDev Göktaşı Dünyayı Teğet Geçti
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.