Su Festivali Heyecanı Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

Su Festivali Heyecanı Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor

PAYLAŞ
gezegende-su-festivali-heyecani-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Su Festivali Heyecanı Black Desert Türkiye&MENA’da Başlıyor! Pearl Abyss bugün, Su Festivali’nin Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar şimdi ödüller ve eğlence dolu çeşitli gösterişli etkinlikleri deneyimlemeye davet ediliyor.

Ellie’nin Su Festivali daha çok eğlence ve çeşitlilik ile geri döndü. Su Festivali’ne özel görevleri 21 Nisan tarihine kadar tamamlayan Maceracılar, Katkı EXP ve özel bir çifteli tüfek için takas edebilecekleri Islak Kare Kereste de dahil olmak üzere özel ödüller kazanabilecek. Maceracılar bu çifteli tüfeği su balonlarını vurmak için kullanabilecekler. 

su-festivali-heyecani-black-desert-turkiyemenada-basliyorMaceracılar Festival Boyunca Özel Ödüller Kazanacak

Su balonu, festival sırasında Terrmian Sahili’nde bulunabilecek özel bir içerik olacak. Balonu en az bir kez patlatmak Maceracılara Caphras Taşları ve Festivalin İzleri gibi ödüller özel kazandıracak. Şans ve Sağlık EXP‘yi artıran bir eşya olan Festivalin İzleri eşyası, Avlanma, Toplama, Balıkçılık veya 1 saat boyunca oyuna giriş yapma yoluyla elde edilebilecek.

su-festivali-heyecani-black-desert-turkiyemenada-basliyor

Ayrıca Maceracılar, Terrmian Sahili’nde Anya ile Haro’dan görevler alabilecek ve ek Katkı EXP’nin yanı sıra özel dekorasyonlar da kazanabilecekler. Anya, etkinlik süresi boyunca en az bir kez oturum açan Maceracılara, Yükseltme Yardım Seti I alınabilecek bir eşya da kazandıracak.

su-festivali-heyecani-black-desert-turkiyemenada-basliyorDaha Fazla Etkinlik, Daha Fazla Ödül

Bu haftadan itibaren daha fazla etkinlik ve güncelleme de oyunda erişilebilir olacak. Karanlık Geçit etkinliği ödülü olan Ölüm Kutusu, Maceracılara değerli bir eşya sağlayacak etkinlik versiyonu ile değiştirilecek. Bunun yanında en çok tercih edilen avlanma sahalarından biri olan “Yıldız Mezarı“nda Sorgu Çanakları ortaya çıktı. Bu çanaklara vurmak Kzarka’nın müritlerini çağıracak.

Daha fazla bilgiyi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesinde bulabilirsiniz.