Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Ön Siparişe Açıldı

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Ön Siparişe Açıldı

PAYLAŞ

PlayStation’ın en sevilen serilerinden Uncharted’ın heyecanla beklenen en yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun ön siparişlerini almaya, dün itibari ile başladı.

Oyunun ön siparişini Sony Center, D&R, Teknosa, Media Markt, Vatan, Bimeks ve Overgame’in web sitelerinden, yalnızca online olarak ön tamamlayabilirsiniz.

Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Nisan 2016 olacak. Heyecanla beklenen PlayStation 4 oyunu ile birlikte ön sipariş hediyesi olarak DLC – Multiplayer oyun modu için geçerli olan ekstra bir silah, Nathan Drake için yeni bir dış görünüm (kıyafet) ve multiplayer oyun modu için harcanabilen Naughty Dog puanı verilecek.Uncharted_4_Story_Trailer-2

Dahası Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonutıpkı serinin diğer oyunları gibi Türkçe dublaj ve orijinal seslendirmeyle oynamak isteyenler için Türkçe altyazı seçenekleriyle sunulacak. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda Nathan Drake’i Okan Yalabık, Victor Sullivan’ı Ege Aydan, Elena’yı Ceyda Düvenci, Chloe’yi Dolunay Soysert, Zeb’i Kadir Özübek, Sam’i Rıza Karaağaçlı, Vargas’ı ise Talha Sayar seslendiriyor.

Oyun, 229 TL’lik satış fiyatı ile sunulacak. Oyunun resmi çıkış tarihi ise 27 Nisan 2016.

PAYLAŞ
Önceki makale88. Oscar Ödülleri Sahiplerine Kavuştu
Sonraki makaleNASA Sesten Hızlı Yolcu Uçağı Geliştiriyor
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.