Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun İlk Hafta Satışları 2.7 Milyonu Aştı

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nun İlk Hafta Satışları 2.7 Milyonu Aştı

PAYLAŞ

UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu’nun PlayStation 4 üzerindeki dünya çapındaki toplam satışlarının 16 Mayıs 2016 itibariyle 2,7 milyonu geçtiğini açıkladı. Bu etkileyici satış rakamı oyunun piyasaya çıkmasından itibaren sadece bir hafta içinde elde edildi.

Ünlü oyun şirketi Naughty Dog’un sunduğu ve Nathan Drake’in en büyük hazine için çıktığı son yolculuğu yansıtan UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ile bu PlayStation dizisi de tamamlanıyor. Eleştirmenlerden büyük övgü alan UNCHARTED 4yeni oyun mekaniklerinin yanı sıra daha büyük, daha geniş ortamlara, gelişmiş grafik ve animasyonlara ve tamamen değiştirilmiş Çoklu Oyuncu Modu’na sahip.Uncharted_4_Story_Trailer-2

Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Yönetim Kurulu Başkanı Shawn Layden, “Naughty Dog ekibine, interaktif eğlencede çıtayı yükselten, nefes kesici bir deneyim sunan Uncharted 4’ü sundukları için teşekkür ederim. Bu kadar çok oyun severin Nathan Drake ile bu yolculuğa çıkmasından büyük bir heyecan duyuyor ve sadece PlayStation’da bulunan destansı oyun deneyimlerine devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.” dedi.