Ünlü Yönetmen Tarantino Yeni Filminden Vazgeçti!

Ünlü Yönetmen Tarantino Yeni Filminden Vazgeçti!

PAYLAŞ

Dünyaca ünlü yönetmen Tarantino  son gelen bilgilere göre  sızan haberlere çok kızmış ve The Hateful Eight film projesini ertelemiş.

Tarantino haberlerin ilk olarak çıktığı ve filmin senaryosunun sanal aleme sızdırıldığı siteyi bizzat arayarak bu haberler nedeniyle filmi ertelemek zorunda kaldığını söylemiş. Bunun dışında senaryonun sızmasından sonra birçok oyuncu menajerinin kendisini yeni filmde yer almak için aradığını da aktarmış.

Ünlü yönetmen olayı şöyle özetliyor; ‘’ Senaryonun taslağını yeni bitirdim ve önümüzde ki kış aylarına kadar filmi çekmeyi planlamıyordum yalnızca 6 kişiye senaryoyu okuması için gönderdim ve bir baktım ki senaryo herkesin elinde ‘’ diyor ve ekliyor ‘’Senaryomun sanal alemde dolaşması çok önemli değil hatta yapılan olumlu yorumlar hoşuma gitti ancak ben senaryomu yalnızca okunsun diye attım’’

Sizlerin merak ettiği gibi bizde senaryoyu bütün dünyaya yayan altı kişinin kimler olduğunu merak ettik ve işte cevabı: Bu altı kişiden biri Tarantino’nun efsane filmi Django’nun yapımcısı Reggie Hudlin. Diğer bir isimise yine Django’dan Bruce Dern. Rezervoir Dogs’dan Dogs’dan Michael Madsen ve Tim Roth dabu altı kişi arasında bulunuyor. Ancak Tarantino bu isimlere güveniyor. Tahmin ettiği hain ise ya Dern’ün ya da Madsen’in menajerlerinden biri.

Öte yandan Tarantino, The Hateful Eight projesinin bir kitaba dönüştürülmesi için yayıncılarla görüşmeyi planlıyor.