Vivo’dan Dünyanın En İnce Telefon

Vivo’dan Dünyanın En İnce Telefon

PAYLAŞ

Dünyanın en incesi 5.1mm kalınlığı ile Gionee firmasına ait Elife S5.1 akıllı telefonunun rekoru elinden gidiyor. Vivo 3.8mm kalınlıktaki yeni cihazı ile bu rekoru alt üst edecek gibi duruyor. 

Birden fazla görsel ile örneklendirmede bulunan Vivo, akıllı telefonlarınınhem çok ince hem de çok işlevsel olacağının da garantisini verdi. Görsellerde görülen Apple iPhone 5s modeli 7.6 mm kalınlığındayken, Vivo’nun ürünü neredeyse yarı yarıya bir inceliğe sahip. Şayet şirketin iddiası doğru ise Gionee ELIFE S5.1 çok yakında tahtından indirilmiş olacak!

 

Vivo tarafından yapılan açıklamasına göre, batarya ömrüyle de şaşırtacağı söylenen dünyanın “olası” en ince telefonu ile yakın bir tarihte tanışacağız. 3.8mm gibi bir kalınlığın içerisine neler sığar düşünmek gerçekten çok zor. Ancak bu bir akıllı telefon olacağı için Çinli firmaların birşeyler planladığı düşünülebilir.

PAYLAŞ
Önceki makaleSony PlayStation 4 Hacklendi
Sonraki makaleNASA’nın Roketi Havada İnfilak Etti
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.