Vodafone ve Spotify’dan Yılın Müzik Olayı!

Vodafone ve Spotify’dan Yılın Müzik Olayı!

PAYLAŞ

Vodafone, dünyanın önde gelen online müzik platformu Spotify ile iş birliğini duyurdu. Spotify ile Türkiye’de müziğin dijitalleşmesi yolunda atılan en büyük adımlardan olan iş birliği sonucunda Spotify Premium üyeliği ilk kez ve sadece Vodafone tarifelerinin içerisinde sunulacak.

 

Vodafone, dünyanın önde gelen online müzik platformu Spotify ile iş birliğini, Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt ve Spotify Avrupa Genel Müdürü Jonathan Forster’ın ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısıyla duyurdu. Vodafone’un, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonu ile hayata geçirdiği projeler arasında önemli bir yere sahip olan iş birliği, ülkemizde müzik endüstrisinin dijital dönüşümüne katkıda bulunmayı amaçlıyor.

 

Vodafone aboneleri30 milyondan fazla şarkıya sahip arşiviyle dünyanın en büyük müzik kütüphanesi olan Spotify’ın Premium üyeliğine kolay, hızlı ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilecek ve sevdikleri müziği her an, her yerde yanlarında taşıyabilecekler.

 

Spotify, sunduğu benzersiz kullanıcı deneyimi ile 58 ülkede, 60 milyon aktif kullanıcıyı aşarak dijital müzik endüstrisinin büyümesine öncülük ediyor. Eylül 2013’te Türkiye pazarına giren ve kullanıcı bazını hızla büyüten Spotify, Vodafone ile olan iş birliği ile birlikte Türkiye’deki hak sahiplerinin çoğu ile anlaşmalarını tamamladığını ve önümüzdeki günlerde Türkçe şarkı katalogunu da hızla tamamlayacağını açıkladı. 30 milyon yerli ve yabancı şarkıdan oluşan dev Spotify arşivini reklamsız dinleme, şarkı indirme, çalma listeleri hazırlama imkanı sunan Premium üyelik Vodafone abonelerine avantajlı fiyatlarla sunulacak.