WD My Cloud EX2 Ultra, 12 TB Kapasiteye Kadar Depolama Sağlıyor

WD My Cloud EX2 Ultra, 12 TB Kapasiteye Kadar Depolama Sağlıyor

PAYLAŞ

Yeni WD NAS depolama cihazı My Cloud EX2 Ultra çoklu görev ve kolay dosya paylaşım gücü veriyor.

Ağa bağlı depolama çözümlerinde dünya lideri olan WD yüksek performanslı ve çift yuvalı ağ bağlantılı depolama (NAS) sistemi My Cloud EX2 Ultra ile bugün güncelledi. My Cloud EX2 Ultra NAS, yaratıcı profesyoneller ve üreten-tüketiciler için tasarlanmıştır. Bilgisayarlar üzerinden otomatik olarak içerik senkronize etmek, kolaylıkla dosya ve klasör paylaşmak, çoklu yedekleme seçeneklerinden faydalanmak ve böylece kendi kişisel dijital kitaplığını yaratmak isteyenler için kusursuz bir çözüm sunar.

WD Markalı Ürünler Ülke Müdürü Belma Oğur, “Dijital depolama çözümleri ve duraksız işlem kapasitesi ihtiyaçları yükseldikçe, My Cloud kullanıcılarımızın, özellikle yaratıcı profesyonellerin, kapsamlı çözümlere ihtiyaç duyduğunu biliyoruz. Yaratıcı profesyoneller, My Cloud EX2 Ultra ile, yüksek performans, çoklu görev optimizasyonu ve veri korumasını bir araya getirebilir, böylece iş akışını basitleştiren ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan bir NAS sistemi yaratabilirler,” dedi.MyCloud_EX2Ultra-open

My Cloud EX2 Ultra, güçlü 1.3 GHz çift çekirdekli işlemci ile yükseltilmiştir ve kullanıcılara yüksek performans ve sorunsuz video akışında ultra hızlı aktarım hızı sağlar. Kullanıcıların 1 GB DDR3 belleğe de erişimleri vardır, böylece çoklu görevden kolaylıkla faydalanabilir ve HD medya akışı, güvenlik kamerası izleme ve daha fazlası için uygulamaları güçlendirebilirler. Birçok veri yönetim ve güvenlik özellikleri, kullanıcıların filmlerini, fotoğraflarını,  müziklerini ve dijital dosyalarını yönetmek ve korumak için bir yöntem tercih etmesine olanak sağlar. Sürücü yönetim seçenekleri arasında RAID 0, RAID 1; JBOD ve yayılma modları bulunur. Veri koruma seçenekleri arasında ise NAS’tan NAS’a, USB, bulut veya LAN/WAN yedekleme bulunur. My Cloud EX2 Ultra NAS, başlangıçtan itibaren veri korumaya yardımcı olmak için RAID 1 modunda önceden konfigüre edilmiş olarak gelir ve diğer veri koruma modlarına da kolaylıkla konfigüre edilebilir.

Yüksek Kapasite ve Mutlak Güvenilirlik

My Cloud EX2 Ultra, kullanıcılar için 0 TB’tan (disksiz) 12 TB kapasiteye kadar farklı kapasite seçenekleri sunar. Ayrıca, kullanıcılar, depolama kapasitelerini anında genişletmek için, uyumlu USB 3.0 sabit diskleri, My Cloud EX2 ultra üzerindeki USB genişletme bağlantı noktalarına bağlayabilirler. Diskli My Cloud EX2 Ultra, 7/24 ortamlarda aralıksız performans göstermek üzere NAS sistemleri için özel olarak üretilen ödüllü WD Red sabit diskleri içerir. WD Red diskler, disk güvenilirliğini geliştiren ve güç kaybı veya aksama durumunda veri bozulmasını en aza indiren NASware 3.0 teknolojisi ile donatılmıştır.