Zeytin Tepesi Hikayesi ve Kadrosu Çok Sevildi

Zeytin Tepesi Hikayesi ve Kadrosu Çok Sevildi

PAYLAŞ

Çarşamba’nın yeni fenomeni Zeytin Tepesi.. Dizide para,iktidar ve ölümcül hırsları için her türlü kötülüğü yapmaya hazır olan, elleri kanlı olan erkeklerin hükmettiği dünyaya meydan okuyacak bir kız. Hiç bir şeyden korkmayan ve her zaman ayakta duran bir kız. Hikayesi derin ve etkileyici olan dizi izleyicileri şimdiden ekrana bağladı. Aslıhan Gürbüz, Tayanç Ayaydın, Salih Bademci, Banu Zorlu, Neşem Akhan, Atilla Saral, Ayça Varlıer, Oya Akar ve diğer oyuncular dizide rol alıyor. Aslıhan Gürbüz ‘ü farklı bir karakterde izlemeyi hep çok istedim. Kesinlikle çok başarılı bir performans sergiliyor, kabiliyetli bir oyuncu. Her rolün üstesinden gele bilir. Tayanç Ayaydın’ı Sakarya Fırat’dan sonra farklı bir karakterle karşımızda. Mimiklerini,beden bilini,jestlerini inanılmaz çok iyi kullanıyor. Aslında Tayanç Ayaydın ve Aslıhan Gürbüz’ün uyumunu beğendim, bence önümüzdeki haftalarda belli sürprizler yaşana bilir. Salih Bademci bir yıldız gibi parladı, Neşem Akhan yine çok iyiydi. Neşem Akhan’ın başka bir oyuncu, kesinlikle enerjisi bol, neşe saçan biri. Duygusal sahnelerde iyi, ama komedide izlemek çok isterim, tam anlamıyla bir komedi dizisinde. Ayça Varlıer dizi tercihlerini takdir ediyorum. Sağlam projelerde rol aldı, önemli olan rating değil, dizinin hikayesiydi çünkü. Zeytin Tepesi çok sevildi ve izleyici artık benimsedi. Umarım ratingleri iyi olur, ama Kanal D bitirmez diziyi. Malum devir rating devri, rating yoksa kaliteli olsa bile kurban olur o diziler.

154044

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
Deniz kokan esintilerle ve güneş ışıklarıyla yıkanmış bu kasabada olduğu gibi…Öykü, zeytinin bol olduğu zengin bir sahil kasabasında geçer. Kasabadaki sırlar öykünün temel motivasyonunu oluştururken, karakterler bu sırların zaman zaman efendisi, zaman zaman kurbanı olarak, keskin çatışmaların odağında karşımıza çıkarlar.

İlerleyen zamanlarda sırlar belirli dozlarda açığa kavuşturulsa da, kurulan yeni tuzaklarla, kahramanlar sırların karanlığına çekilmeye devam edecektir. Dizi boyunca, para, iktidar ve ölümcül hırsları için, akla gelen her türlü kötülüğü yapmaya bir an dahi tereddüt etmeyen, elleri kanlı erkeklerin hükmettiği bir dünyaya, bir genç kız meydan okuyacak, ailesindeki diğer kadınlarla birlikte uğradığı haksızlıklara karşı büyük bir mücadele verecektir.

8 yıl önce kasabanın karanlık sırlarına gömülen annesini araması ve karşılaştığı karanlık engeller, zeytinliklerinin banka ipoteğinden kurtarılması için borç arama mücadelesi, bir gece yarısı kundaklanan zeytinliklerini söndürmek için verdiği ölümcül mücadele, Tarık’ın erkek kardeşinin tecavüz girişimi ve daha birçok zorlu saldırının hiç biri Deniz Gökçener’i korkutmayacak ve yıldırmayacaktır.

Zeytin Tepesi, bizi bazen sırların gizemine kapılıp bir dedektifin peşine, bazen sırların ayırdığı tutkulu aşkların öfkeli çatışmasının ortasına, bazen de sırların yarattığı rastlantıların rüzgarının önüne katar savurur.
Aynı karakterlerine yaptığı gibi…

PAYLAŞ
Önceki makaleGoogle Mühendislerinden Çıkma Beep
Sonraki makaleBlackBerry 64-bit İşlemci ile Geliyor!
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.