HTC One’a Android 4.3 desteği

HTC One’a Android 4.3 desteği

PAYLAŞ

Htc One için beklenen Android güncellemesi başlıyor. Android 4.3’e terfi edecek olan Htc One kullanıcıları için ilk adım İngiltere’de atılıyor.htc one mini

Htc tarafından gelen bilgiye göre Android 4.3 güncellemesi İngiltere için 3 ila 5 haftaya kadar başlayacak. Bir süredir tüm Htc One kullanıcıları tarafından merakla beklenen güncelleme için ilk tarihler ortaya çıktı. Kasım ayında ilk olarak İngilitere için sunulması beklenen Android 4.3 güncellemesi, muhtemelen ardından tüm Avrupa genelinde yayılacak. Htc One’a gelecek güncelleme ile yalnızca işletim sistemi yenilenmeyecek; bununla birlikte Htc Sense arayüzü ile Ultrapixel kamerası da yeni özelliklere kavuşacak.

Doğu Avrupa bölgesinde de geçerli olan güncelleme paketi, Rusya ve İskandinavya gibi ülkelerde de yayında. 675MB’lık güncelleme paketini indirmek için en iyi yöntem ise tabi ki Wi-Fi üzerinden güncelleme paketini telefona indirmek. Güncellemenin ardından HTC One’ın yazılım versiyonu 3.62.40.11 olarak görünüyor. Güncelleme paketiyle birlikte gelen Sense 5.5 ara yüzü, Sense 5’e göre çok büyük farklılıklar göstermese de Sense 5’in eksikliklerinin giderildiği ve açıklarının kapatıldığı söylenebilir. Sense 5 ile kullanıma sunulan BlinkFeed özelliği yenilendi ve daha fazla içerik eklendi. Ayrıca galeri uygulaması ve müzik oynatıcısı da değişikliğe uğrayan uygulamalar arasında yer alıyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleApple iPad Air ile sürpriz yaptı
Sonraki makaleApple, Microsoft ile Dalga Geçti
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK