360 Security: Türkiye’de Günde 30 bin Virüs Tespit Ediyor

360 Security: Türkiye’de Günde 30 bin Virüs Tespit Ediyor

PAYLAŞ

Çin’in lider mobil antivirüs ve performans uygulama geliştiricisi 360 Mobile Security Limited, Türkiye pazarına girdi.

Andorid işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için geliştirdiği uygulama ile dünyada 300 milyon kullanıcını sayısına ulaşan 360 Security’nin Türkiye lansmanı, şirketin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti.

Türkiye’de 10 milyon kullanıcıya sahip olan 360 Security ile günde 30 bin kullanıcıda virüs tespit ettiklerini söyleyen 360 Mobile Security Global Operasyon Direktörü Huang Yan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların yılda 2,5 milyon kez virüs saldırısına maruz kaldığını, bunların 1 milyonunu 360 Security’nin koruduğunu söyledi.

Huang_Yan_360_Mobile_SecurityTürkiye’de artan akıllı telefon kullanıcı sayısını göz önüne alan, Çin’in lider mobil antivirüs ve performans uygulama geliştiricisi 360 Mobile Security Limited Türkiye pazarına girdi. Akıllı telefon kullanıcıları için geliştirdiği uygulama ile dünyada 300 milyon kullanıcının ilk tercihi olan 360 Security’nin Türkiye lansmanı, şirketin üst düzey yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşti. Bulut temelli gelişmiş antivirüs yazılımı ile akıllı telefon kullanıcılarını virüs ve hacker saldırılarına karşı koruyan 360 Security, hızlandırma, gereksiz dosya temizleme, uygulama kilitleme, kayıp telefonları bulma özellikleri ile Türkiye’de 24 milyonu aşkın Android telefonu ücretsiz koruyacak.