50 Şanslı Kullanıcı LG G4’ü Herkesten Önce Deneyecek

50 Şanslı Kullanıcı LG G4’ü Herkesten Önce Deneyecek

PAYLAŞ

LG’nin yeni amiral gemisi G4 kampanyayla geliyor. Türkiye’den seçilecek 50 şanslı kullanıcı, piyasaya çıkmadan 30 gün boyunca LG G4’ün kullanıcı deneyimini yaşama ve izlenimlerini sosyal medyadan paylaşma şansına sahip olacak.

Akıllı telefon pazarını tümüyle değiştirecek yeni LG G4’ün kullanıcısıyla buluşmasına az bir süre kala LG, şimdiye kadarki en iddialı kampanyayla geliyor. Kampanya kapsamında Türkiye’den seçilecek 50 şanslı kullanıcı daha piyasaya çıkmadan LG G4’ü 30 gün boyunca test etme fırsatı bulacak.

Başvurular www.lgg4.com.tr adresinden alınacak

Deneme kampanyasına katılabilmek için kullanıcıların tek yapması gereken ise, geçerli bir Facebook ya da Twitter hesabı ile http://www.lgg4.com.tr adresinden başvuru yapmak. 10 – 27 Nisan tarihleri arasındaki başvuru döneminde sosyal medya paylaşımlarıyla LG G4’ten beklentilerini ve test grubuna katılma amaçlarını en iyi şekilde anlatan kullanıcılar, jüri değerlendirmesi sonrasında 50 kişilik deneme grubuna seçilme fırsatı yakalayacak.

 

lg-g4

 

LG G4’ü herkesten önce 30 gün boyunca deneyimleyecek bu şanslı grubun arasından jürinin seçeceği 5 kullanıcı ise, LG G4’ün 29 Nisan’da gerçekleştirilecek basın toplantısına katılma şansı yakalayacak. Ayrıca, test grubuna katılma fırsatı yakalayan şanslı 50 kullanıcıya tamamlamaları için bazı görevler de verilerek’ün çeşitli özelliklerini denemeleri istenecek.