600 Liralık Oyun Klavyesi Logitech G19 S İnceleme

600 Liralık Oyun Klavyesi Logitech G19 S İnceleme

PAYLAŞ

Logitech G19S’i kutusundan çıkarıp bağlantı için gerekli kablolarına göz attığımız zaman bizi bekleyen değişik bir aparatla karşılaşıyoruz. Aslında aparat hiç değişik değil sadece Klavyelerde görmeye alışkın olmadığımız bu aparat, neredeyse tüm ürünlerde görmeye alıştığımız bir adaptör. Logitech G19S tam anlamıyla bir oyun klavyesi maalesef iş saatleri içerisinde klavyeyi test etmek için gerekli oyunu yüklemek bahanesi ile oyun yükleyip oynamam yeterli olmayacağından. Bende sadece yazarak klavyeyi test etmeye çalışıyorum.logitech_g19

Eski klavyemizi çıkarıp yerine yeni Logitech G19S’i bağladıktan sonra Windows 7 işletim sistemine sahip cihazımız klavyenin donanımlarını başarıyla tanıdı ve klavyemiz kullanılabilir hale geldi. Şimdiden belirteyim Tuşlara basma hissi oldukça keyifli. Klavyenin en büyük özelliklerinden birisi tasarım olarak ürünü zengin gösteren üründe tam ortada yer alan LCD bilgi ekranı. Oldukça zengin içerikleri bulunan ekranda, RSS kaynağından Youtube videolarına kadar veya o an yürütülen ortam dosyasına kadar her türlü medya’nın oynatma bilgisini renkli LCD panelden keyifle görebiliyorsunuz. Elbette Logitech G19S’in bu tüm özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız üreticinin web sayfasını ziyaret edip klavyenizin güncel yazılımını yüklemeniz gerekiyor. Yaklaşık 50 MB boyutunda olan bu uyuglamayı yükledikten sonra Logitech G19S’i tam anlamıyla kendinize özgü şekilde konfigüre edebilirsiniz.
Renk seçeneklerinden ekran parlaklığına kadar ve değişik tuş atamaları ile oyun profillerine kadar ayarlayabileceğiniz G19S çok keyifli bir ürün. USB bağlantı noktaları çoğu zaman yetersiz olmuştur Logitech G19S arka yüzeyinde bulunan 2 adet USB portu ile işlerinizi kolaylaştırıyor. Cihaz üzerindeki LCD bilgi ekranınızı kendinize göre ayarlayarak RSS haber akışlarını her an takip edebiliyorsunuz.

Puan: 95
Fiyat: 601 TL
Artılar: Kolay konfigürasyonu, rahat tuşları, ergonomik tasarımı, LCD ekranı
Eksiler: Yüksek fiyatı

BİR CEVAP BIRAK