Alcatel 3V Türkiye’de Satışa Sunuldu

Alcatel 3V Türkiye’de Satışa Sunuldu

PAYLAŞ
Alcatel 3V Türkiye'de Satışa Sunuldu
Alcatel 3V Türkiye'de Satışa Sunuldu

Alcatel 3V Türkiyede Satışa Sunuldu! 18:9 ekran oranına sahip Alcatel 3V Türkiye’de satışa sunuldu. 16:9 ekrandan biraz daha uzun bir ekran anlamına gelen 18:9 özellikli bu telefon, 16:9’luk muadiline göre daha iyi tutuş sağlarken aynı zamanda daha küçük bir cihazda daha büyük ekran sunuyor.

18:9’u bu kadar özel kılan şey ne?
2018’de piyasaya sunulan tüm Alcatel cihazları bu yeni 18:9 ekran oranına sahip, bu nedenle bu cihazlar “Full View 18:9” ekranlar olarak tanımlanıyor. Alcatel, her biri 18:9 ekran özelliğine sahip bu akıllı telefonları satışa sunan, tüm ürün portföyü 18:9 ekranlı olan dünyadaki tek cep telefonu üreticisi.

Alcatel 3V, tam anlamıyla kompakt bir şekle sahip olan 6” ekranı sayesinde uçtan uca görüntüleme imkânı sunuyor. Böylece futbol maçlarını, YouTube videolarını ve filmleri pürüzsüz ve sürükleyici bir biçimde izleyebilme imkânı tanıyor. Ayrıca görüntü kalitesi de 2K ekran özelliği sayesinde son derece etkileyici!

Alcatel 3V, 18:9 ve 2K ekran özellikleriyle daha iyi bir görsel performans ve video görüntüleme deneyimi sağlamanın yanı sıra parlak kaplamalı gövdesiyle gösterişli ve kusursuz bir tasarım sunuyor. Üstelik 2.5D cam ve üç boyutlu arka kapağıyla elde kolayca tutulabiliyor.

Sadece bir parmak dokunuşuyla profesyonel fotoğraflar yakalayın
Alcatel 3V Türkiyede Satışa Sunuldu! Alcatel 3V, 2 arka kamera özelliğiyle geliyor. Bu çift ana kamera, 16 (yazılım interpolasyonu ile) + 2 megapiksel kombinasyonuyla gerçek-zamanlı bokeh (bulanıklık) efektleri yaratmanızı sağlıyor. Bu özellik sayesinde, ana öznenizin arka planını bulanıklaştırabilir ve böylece istediğiniz objeyi veya portreyi öne çıkarabilirsiniz.  Gerçek-zamanlı ve çekim sonrası bokeh efekti, ister fotoğrafı çekerken ister çekilen fotoğrafı daha sonra düzenlerken kullanılabilmesiyle şahane bir özellik olarak öne çıkıyor.

Alcatel 3V, yüksek kaliteli görüntülü görüşmeler için de mükemmel olan 8 megapiksel (yazılım interpolasyonu ile) ön kameraya sahip. Ayrıca Alcatel 3V’nin son derece kullanışlı parmak izi sensörü sayesinde, cihazın arkasında bulunan parmak izi tarayıcısına hafifçe dokunarak fotoğraf çekmenin ve mükemmel anı yakalamanın tadı çıkarılabiliyor.

Yüz tanıma: Telefonunuzun kilidini yüzünüzle açın!
Alcatel 3V Türkiyede Satışa Sunuldu! Şimdi telefon kilidini açmak hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı. Alcatel 3V’nin yüz tanıma teknolojisi sayesinde akıllı telefonun ekranına bakıldığında yüz tarama özelliğiyle cihazın kilidi hemen açılıyor.

Alcatel 3V, yüz tanıma teknolojisinin yanı sıra kullanıcılarının parmak izleriyle akıllı telefonlarını güvenli hale getirebilmelerini ve önceden belirledikleri parmak izleriyle birden fazla uygulamayı başlatabilmelerini mümkün kılıyor.

Ücret ve ulaşılabilirlik
Alcatel 3V’nin (spektrum mavi, spektrum siyah ve spektrum altın seçenekleriyle) önerilen satış fiyatı 1.299 TL.