BLAST Pro Series En İyi 6 CS:GO Takımı ile İstanbul’da!

BLAST Pro Series En İyi 6 CS:GO Takımı ile İstanbul’da!

PAYLAŞ
BLAST Pro Series En İyi 6 CS:GO Takımı ile İstanbul'da!
BLAST Pro Series En İyi 6 CS:GO Takımı ile İstanbul'da!

  BLAST Pro Series En İyi 6 CS:GO Takımı ile İstanbul’da! Espor takipçilerinin merakla beklediği, Türkiye’deki en büyük uluslararası espor turnuvası BLAST Pro Series İstanbul, 29 Eylül’deki finalde oyun severlerle buluşuyor. Espor dünyasının Formula 1’i olarak bilinen turnuvada, dünyanın en iyi altı CS:GO takımı 250.000 dolarlık ödül ve ikonik kupa için kıyasıya rekabet edecek.

CS:GO’nun Türkiye’de 6.400.000 aktif oyuncusu bulunuyor. Aralarında Türkiye’yi uluslararası turnuvalarda temsil eden Türk takımı Space Soldiers’ın da bulunacağı turnuvada, dünya sıralamasının bir numarası Astralis, 2018 Major’un şampiyonu Cloud9, Polonyalı yıldızlar Virtus.pro, İsveç’in profesyonel CS:GO takımı Ninjas in Pyjamas (NIP) ve Türk asıllı oyuncu “Tarik” Tarık Çelik’in de aralarında bulunduğu Made in Brazil (MIBR) takımları yer alacak.

Dijital rekabetin üst seviyede yaşanacağı turnuvada, 6 takım aynı anda mücadele ederken, hareket eden onlarca ışık ve lazer izleyenlere görsel şov sunacak. 250.000 dolarlık ödül havuzu ve ikonik BLAST Pro Series kupası için mücadele edecek takımların yer alacağı BLAST Pro Series İstanbul, Türkiye’nin en büyük uluslararası espor organizasyonu olarak tarihe geçecek.

Turnuva’yı yaklaşık 2.500.000 kişi izleyecek!

Organizasyonun 10.000 biletli seyirci ve Twitch TV platformu ile dünyada yaklaşık 2.500.000 kişi tarafından takip edilmesi öngörülüyor. Turnuva 28 Eylül’de gerçekleşecek grup maçlarının tamamlanmasıyla büyük final 29 Eylül’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak. 29 Eylül’deki etkinliğin biletlerine www.mobilet.com sitesinden ulaşabilirsiniz.