Android Telefon ve Tabletler için Kullanışlı 8 Uygulama

Android Telefon ve Tabletler için Kullanışlı 8 Uygulama

PAYLAŞ

Gün geçtikçe artan uygulamalar hayatımıza bazen eğlenceli vakit geçirmemizi sağlarken bazen de işlerimizi kolaylaştırıyor…

Her gün yenilenen Google Play market’te Milyonlarca oyun, kitap ve uygulama bulunmakta. Popüler uygulamaların yanısıra popüler olmayan ama çok kulanışlı ve inanılmaz kolaylık sağlayan uygulamalar da yer alıyor. Bizde işinize yarayacak ve seveceğinizi düşündüğümüz 8 uygulamayı asağıda sıraladık. İşte o uygulamalar.

 

  • AppMgr (App 2 sd) Telefonunuzun veya tabletinizin içerisinde yer alan uygulamaları SD Kartınıza taşımaya sağlayan uygulama, istediğiniz uygulamalarıda gizlemenize yardımcı oluyor.
  •  Documents to go PDF ve DOC gibi bir çok dosya formatını destekleyen bu ofis programı Dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olur ve üstelik yeni dosya oluşturmanızı sağlar.
  • Julce Defender Hepimizin ortak sorunu, şarjın çabuk bitmesidir. Hepimiz bir çözüm ararız. Kısmende olsa şarjınızın bitmesini geçiktiriyor. Açık olupta kulanılmayan uygulamaları kapatır wifi gps kullanılmıyorsa devre dışı bırakır. Kullanıcılar tarafından olumlu yorumlar almış başarıli bir uygulama.
  • MX player Bir çok Firma bu uygulamayı cihazlarda yüklü olarak kullanıcılarına sunsada bazı firmalar bu uygulamayı kullanmamış bu uygulama en iyi video oynatıcısı olma özeliği taşımaktadır. Tüm videoları açabilmektedir.
  • Wi-fi Fixer wifi ile ilgili tüm problemlere en iyi çözüm.
  • Format factory Dilediğiniz dosyayı format factoryde dilediğiniz formata dönüştürün 7 Retrica fotoğraf düzenleme için kullanılan en iyi ve en popüler uygulama.
 • Video downloader YouTube da bulunan tüm videoları kaliteli ve hızlı indirmenize yardımcı olur.