Beni Böyle Sev kadrosu ve hikayesi ile en çok sevilen dizilerden oldu!

Beni Böyle Sev kadrosu ve hikayesi ile en çok sevilen dizilerden oldu!

PAYLAŞ

Beni Böyle Sev kadrosu ve hikayesi ile en çok sevilen dizilerden oldu!

Beni Böyle Sev.. Gençlerin her hafta büyük ilgi ile izlediği, genç aşıkların dizi oldu. 2 sezondur kendi kitlesini oluşturan,sosyal medyada büyük etkisi olan Beni Böyle Sev TRT 1’in en iyi rating alan dizilerinden aynı zamanda. Dizinin oyuncu kadrosu yetenek dolu.

BDZ_8t5CcAIgDf2

Yetenekli gençlerin yanı sıra oyunculuğunu kanıtlamış tecrüneli isimler de var. Zeynep Çamcı ve Alper Saldıran dizinin en önemli çiftini oynayan ikili. Zeynep Çamcı hem yetenekli,hem saygılı hem de çok güzel bir genç oyuncu. Farklı bir oyunculuğa sahip, çekingen ve sade bir imaj çiziyor. Alper Saldıran ‘ı hepimiz aslında Melekler Korusun dizisi ile tanıdık.

Gençlik dizilerinin aranan yüzü oldu Saldıran. Gerçekten övgüleri hak ediyor. Başarılı ve yetenekli oyuncu. Burcu Altın, Burcu Biricik, Mert Turak, Bala Atabek dizinin diğer genç ve yetenekli isimleri. Burcu Altın müthiş enerjiye sahip. Gerçekten izlemeye doyamıyor insan. Komedi de özellikle çok iyi. Burcu Biricik ‘de yetenekli isim. Özellikle Beni Böyle Sev ile oyunculuğunu göstermeyi başardı. Mimikleri ve jestleri ile daha çok drama dizilerine yakıştırıyorum kendisini. Mert Turak ve Bala Atabek rollerinin hakkını veren gençler. Gençlik dizileri çok önemli. Genç yetenekli ekrana taşıyor. Devir gençlerin devri artık. Beni Böyle Sev güçlü rakiplerine rağmen listelerde hep üst sıralarda. Sosyal Medya’da büyük etkisi var. Yolunuz açık olsun. Tebrikler