Küçük Gelin dizisinin inanılmaz başarısı !

Küçük Gelin dizisinin inanılmaz başarısı !

PAYLAŞ

Küçük Gelin dizisinin inanılmaz başarısı !

BeVI0iDCUAAiavk

Samanyolu Tv’de bu sezon başlayan, tanıtımları ve öyküsü ile dikkat çeken diziye kanal çok güvenmişti. Iyi ratingler bekliyordu. Ama Küçük Gelin ilk bölümden itibaren aldığı sonuçlarla hem kanalı,hem yapımcıları hemde izleyicileri şaşkına çevirdi. Güçlü rakiplerine rağmen dizi 10 ratingin altına düşmüyor. Aslında bu ratingleri bekliyordum. Çünkü Türkiye’nin gündeminde olan konu ” Çocuk Gelinler , Pedofili ” ! . 14 yaşındaki Zehra’nın zorla evlendirilmesi sonucu yaşadığı acıları ekrana taşıyan ve küçük gelinlerin hayatla mücadelesini konu alan bir dizi oldu.

Dizinin yönetmen koltuğunda Ozan Uzunoğlu oturuyor. Işni başarılı bir şekilde yapan tecrübeli biri. Gerek müzikler,gerek kadrosu ile dizi dikkat çekti ve izleyicileri ekrana bağladı. Tabiikide böyle dizilerin ayrı kitlesi vardır. Ve böyle diziler sosyal medyada etkili olmaz. Ekran dizisi olarak izlenir sadece. Bazı sahneleri kınamıştım. Çünkü böyle diziler sadece anlatmıyor aynı zamanda öğretiyor. Daha dikkatli ve daha sorumlu olmaları gerek. Genel olarak hikaye ve konu doğru işlenmiş ve ekrana doğru şekilde yansımış. Dizinin oyuncu kadrosunu tebrik ediyorum, oyunculuk performansları tebriki hak ediyor,çok başarılılar. Kayıp Prenses,Elveda Derken,Hayat Devam Ediyor gibi dizilerle rol alan çok genç olmasına rağmen çok yetenekli olan bir genç Çağla Şimşek dizinin esas karakterlerinden. Çağla daha çok genç ama oyunculuk performansı muhteşem. Zehra karakterini oynamıyor, yaşıyor. Önü kesinlikle açık ve daha iyi yerlere gelecek. Gözde Mukavelat çok yetenekli bir oyuncu. Rolünün hakkını veriyor, bazı sahnelerde mimik problemi olsa da başarılı.

Ufuk Şen ‘in oyunculuğunu çok beğeniyorum. Genel olarak askeri dizilerde rol alıyor. Sert imajı,mimiklerini çok iyi kullanması role nasıl yakıştığını gösteriyor. Bir dizide başrolde olmalı, bu oyuncunun kıymeti bilinmeli. Orhan Şimşek ‘i Genco dizisinde izlemiştim, gayet başarılıydı. Bu dizide de rolünü iyi canlandırıyor. Kadro güçlü ve yetenekli, öykü ve senaryo bazı insanların gözünü açıyor,bazı insanlara ders veriyor, bazı insanların hayatını anlatıyor. Yolu açık,ratingi bol olsun. Tebrikler