Biostar’dan DDR4 Destekli Yeni Anakart

Biostar’dan DDR4 Destekli Yeni Anakart

PAYLAŞ

Biostar’ın yeni Combo model anakartını duyurdu. Combo Hi-Fi Z170Z5 model anakart, DDR4 desteğine sahip. Bu sayede ileride DDR4’e geçmek isteyen kullanıcılar, anakart değiştirmeden bu geçişi yapabilecekler.

Biostar’ın yeni model anakartı DDR3 ve DDR4 bileşenlerini aynı anda kullanmaya izin veren Biostar Combo Hi-Fi Z170Z5, güçlü bir anakart arayan kullanıcıların gereksinimi karşılayacak özelliklere sahip.

İki adet DDR3 soketinde 1866Mhz’e kadar toplamda 16GB ya da iki adet DDR4 soketinde 2133Mhz’e kadar toplamda 32GB büyüklüğünde RAM bileşeni kullanmayı sağlayan anakart, bu sayede gelecekte DDR4 teknolojisine geçmek isteyen kullanıcıların anakart değiştirmeden bu geçişi yapmalarına olanak veriyor. Özellikle oyun severlerin beğenisini toplayacak olan anakart, Intel’in 6. kuşak Core Z170 işlemcisini destekliyor.

51-IN70DIHS-01-V3Hem yazılım hem donanım desteği ile en iyi ses kalitesini sunan anakart, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ses ayarlarını kolayca yapmayı sağlıyor. Biostar’ın diğer anakartlarda olduğu gibi özel ve kullanımı zenginleştiren BIO-Remote 2 ve Charger Booster 2 teknolojileri ile donatılmış olan Biostar Combo Hi-Fi Z170Z5, USB 3.0 desteği de sunuyor.

Ürünün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 129,99 USD + KDV olarak açıklanıyor.