Bisiklette Yeni Bir Dönem Başlıyor

Bisiklette Yeni Bir Dönem Başlıyor

PAYLAŞ

Bir grup öğrenci tarfından geliştirilen, her hangi bir bisikleti elektrik güçüyle hareket edebilecek hale getiren Copenhagen Wheel piyasaya sürüldü! Arka lastiğe takılan aparat bisikleti hybrid’e çeviriyor. Kırmızı hubın içinde elektrikli motor, lityum pil, ve vites sistemi bulunuyor. Kısaca Formula 1′den tanıdığımız KERS teknolojisinin bisikletinize uyarlanmış hali Copenhagen Wheel’dır.

Şaşırtıcı olmayan ama hoşuma giden özelliği mobil uygulamayla ahenk içinde çalışıyor olması. İsterseniz bisikletinizin kilidini de bu uygulamadan kapatabiliyorsunuz -bizim hırsızlara sökmez her turlu çalarlar o ayrı-. Uygulamadan vites değiştirip, ne kadar elektrik motor desteği istediğinizi de ayarlayabiliyorsunuz.

İlk 1000 ünitenin üretimine başlanmış olması ve teslimatın ilkbahar sonunda -tam yaz gelmeden- yapılacağı söyleniyor. İlginizi çekecek olursa $799′a sizde bir taneye sahip olabilirsiniz!

PAYLAŞ
Önceki makaleCepten İnternet Ucuzluyor
Sonraki makaleApple CarPlay’ın Özellikleri Açıklandı
Gezegende.com, teknoloji, bilişim, sosyal medya ve internet odaklı haber portalıdır. 2013 Temmuz ayında yayına başlayan Gezegende.com'u yakından takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.