Black Desert Mobile’da Yeni Eşyaları Keşfet ve Gücünü Katla

Black Desert Mobile’da Yeni Eşyaları Keşfet ve Gücünü Katla

PAYLAŞ
Gezegende-black-desert-mobileda-yeni-esyalari-kesfet-ve-gucunu-katla

Pearl Abyss bugün, Black Desert Mobile’a yeni güçlü bir eşyanın ve bir etkinliğin geldiğini duyurdu. Bu güncelleme, Maceracıların karakterlerini daha da güçlendirmelerini sağlayacak ve aynı zamanda oyun içi eşyalarda harika bir indirim sunacak.

black-desert-mobileda-yeni-esyalari-kesfet-ve-gucunu-katla (2)

Boyut Kristali eşyası Black Desert Mobile’da yerini aldı. Maceracılar bu kristalleri Kimya Laboratuvarı veya Üretim menüsünde oluşturabilecek ve daha fazla güç kazanmak için bu eşyayı donanabilecek. Ayrıca Kara Ruh takviyesi ve Field of Valor aracılığıyla elde edilebilecek bu kristalleri yapmak için gerekli eşya olan Boyut Parçası oyuna dahil oldu.

Field of Valor etkinliği, Maceracıların güçlerini artırmalarını ve yeni kristalleri işlemek için malzeme elde etmelerini sağlamak için geri döndü. Dimensional Fragment, Abyssal Kristaller ve Cron Taşları gibi malzemeler, canavarları yenen Maceracılara ödül olarak verilecek.

Efsane Cuma Fırsatları Black Desert Mobile’da

Yılın verimli sezonu yaklaşırken Black Desert Mobile, Efsane Cuma Dükkanı açarak özel sezonu kutluyor. Maceracılar, 7 Aralık tarihine kadar İnci Dükkanından aksesuarlar, kıyafetler ve Petler dahil birçok eşyada %90’a varan indirimler elde edebilecekler.

black-desert-mobileda-yeni-esyalari-kesfet-ve-gucunu-katla (1)

Son olarak, tüm platformlardan Maceracılar, 5 Aralık tarihinde düzenlenecek çevrimiçi bir etkinlik olan Calphe:ON Şöleni’ne davet edildi. Etkinlik canlı olarak yayınlanacak ve Black Desert dünyası hakkında özel bilgiler gösterilecek. Dünyanın her yerinden Maceracıların katılmasına ve ödül almasına olanak tanıyan çeşitli programlar ve etkinlikler de gerçekleştirilecek.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.